בלקן ביט בוקס הופעה 1 (צילום: עודד קרני)
רקע בצבע הנכון כבר יש. בלקן ביט בוקס בהופעה | צילום: עודד קרני

"Musix Parade", מצעד המוזיקה של חברת "פלאפון" יערך ב-9 ביולי יום שישי בטיילת תל אביב בשיתוף העירייה ובהשתתפות עשרות אמנים והרכבים במגוון גדול של סגנונות, שיופיעו על גבי משאיות אשר ינועו לאורך הטיילת.

המצעד יחל לנוע בשעה 12:00 מכיכר של"ג ויסתיים במופע בגן צ'ארלס קלור של בלקן ביט בוקס ואחריהם דיג'יי סקאזי, שיארח את מוקי לשני שירים. האירוע יערך בהשקעה כוללת של 3 מיליון שקל ויהיה פתוח ללא תשלום לקהל הרחב.

בין המשתתפים במצעד הלהקות וההרכבים Useless ID, טרי פוייזן, סוליקו, הקרטל, GOT NO SHAME, ועוד רבים, והראפרים כהן את מושון, מאש ופלד, אלארם ואורי שוחט, לוקאץ' ועוד.

על המשאיות: בכירי הדיג'ייז של תל אביב

אליהם יצטרפו על המשאיות בכירי הדיג'ייז בארץ: רונן גוטמן, שלומי זידן, סהר זנגילביץ', אסי קוז'אק, רביד יהושוע, אנג'ל אוגוסטה, גיא מנצור, עומר כהן, נאסטי הביט, טבק ועוד, שצפויים להרקיד עשרות אלפי חוגגים.

"בשנה שעברה הבאנו את ליידי גאגא לישראל, בחרנו השנה בשיתוף עיריית תל־אביב-יפו להוציא את הצעירים לרחובות תל אביב ולהתמקד באירוע מוזיקה מגוון וייחודי", מסר אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון.

"עיריית תל־אביב-יפו שמחה להחזיר את חווית המצעד לטיילת של עיריית תל־אביב-יפו, זהו אחד האירועים הגדולים המתקיימים בתל אביב בקיץ 2010 המאפשר לתושבי העיר ולאורחיה לחוות את חיי התרבות והמוזיקה של העיר", הוסיף אסף זמיר, סגן ראש העירייה.

>> דבנדרה בנהארט ביטל הופעותיו בישראל; קיי'ז צ'ויס תגיע שוב לארץ ב-14.9