עוד לפני שזכה בתחרות האירוויזיון בשבת האחרונה, "Toy" של נטע ברזילי הספיק להפוך ללהיט במדינות שונות ולשבור כמה שיאים, אבל עכשיו, בעקבות הניצחון, הוא זוכה לתנופה אדירה ונכנס למצעדי הלהיטים ברחבי העולם, ואף להתברג לעשירייה המובילה של מצעד אייטיונז העולמי.

הרשימה הנחשבת כוללת כרגע להיטים של אמנים כמו אריאנה גרנדה, קלווין האריס, דואה ליפה, סלינה גומז, דיוויד גואטה, סיה ואד שירן. כדי להגיע לשם למקום ה-10 במצעד הנחשק, "Toy" עקף שירים של אמנים כמו ג'סטין טימברלייק, צ'ארלי פות', דרייק, ג'יי באלווין, קמילה קביו, דה וויקנד ואלני פוריירה, נציגת קפריסין באירוויזיון והמתחרה הגדולה שהייתה לנטע על המקום הראשון (שהגיעה בסופו של דבר למקום השני).

השיר של נטע צועד כרגע בעשרות מצעדים ברחבי העולם ובמהלך השבוע אפילו הצליח לכבוש את המקום הראשון של מצעדי האייטיונז של שוודיה, ספרד וישראל. הוא נכנס לרשימות 20 המובילים במצעדים של מדינות כמו קפריסין, בריטניה, אוסטרליה, בלגיה, צרפת, גרמניה, אוסטריה, אירלנד ועוד רבות.

בנוסף, "Toy" הוכתר לפי ספוטיפיי כשיר המואזן ביותר כרגע באיסלנד ובשוודיה, וכאחד המושמעים ביותר ביוון, אסטוניה וליטא. בעקבות הזכייה באירוויזיון, הקליפ של השיר צבר יותר מ-20 מיליון צפיות נוספות, וכרגע עומד על 42 מיליון צפיות בווידאו שהועלה דרך הערוץ הרשמי של האירוויזיון ו-22 מיליון צפיות בווידאו שהועלה דרך עמוד היוטיוב של תאגיד השידור "כאן". ביצוע הגמר של נטע זכה גם הוא לכ-20 מיליון צפיות ביוטיוב, תוך שלושה ימים בלבד.