ג'קו אייזנברג (צילום: כוכב נולד)
דם חם, זה מה שכולם אומרים שיש לי. ג'קו אייזנברג | צילום: כוכב נולד

זוכה "כוכב נולד 4" ג'קו אייזנברג יעלה בתחילת ספטמבר מופע משותף עם הזמרת הותיקה שרי ("דם חם", "לעולם בעקבות השמש"). השניים יבצעו שירי אהבה מתורגמים מארצות שונות בהן צרפת, יוון וברזיל. על הנוסחים העבריים לשירים אחראי אליעוז רבין, שגם יתארח בהופעות כמנחה ומגיש קטעי הקישור. רון זמיר יפיק. החיבור יוצא הדופן בין אייזנברג ושרי בת ה 54 נוצר לראשונה כשהתארחו באולפן השקוף של ערוץ מוזיקה 24.

"אחרי הצילומים התחלנו לדבר והייתה כימיה טובה", משחזר אייזנברג, "היא כבר ידעה מי אני, וברור שאני ידעתי מי היא כי שרי הייתה שרי לפני שנולדתי. ידעתי שהיא זמרת פצצתית, וכשהציעו לי להצטרף אליה על הבמה זה סקרן אותי למרות שהיה ברור שאלו לא בהכרח חומרים שאני מזוהה איתם. זה לא יהיה מופע רוק, למרות שכמבצע אני מביא באופן טבעי את הצבע הקולי הייחודי שלי".

-איך אתה מסתדר, למשל, עם שיר אהבה ברזילאי?
"זה ניסיון מאוד מעניין. אלו מקצבים ומשקלים שאני לא רגיל אליהם, ובחזרות שכבר התקיימו הרגשתי שאני לומד המון כמוזיקאי וזה לבדו שווה מבחינתי הכול. זה יהיה מופע לקהל בוגר, לא ילדים, ואין לי התנגדות להיחשף לקהלים חדשים ולתת להם לגלות אותי".

"נפתחתי בחזרה ושרי אמרה: 'וואו אתה ממש יודע לשיר"

-שרי מעירה לך הרבה בחזרות?
"בהתחלה הייתי מאוד סגור ומופנם לידה, כי כל הנגנים וצוות ההפקה של המופע עבדו איתה בעבר ורק אני באתי כאאוטסיידר וזה די הלחיץ. אבל לפני כמה ימים הייתה לנו חזרה ממש מוצלחת. הרגשתי שבפעם הראשונה באמת נפתחתי והיא קלטה את זה ואמרה: 'וואו, אתה ממש יודע לשיר'. עבורי, לשמוע את זה ממנה זו מחמאה גדולה".

-איך מתקדם האלבום החדש שלך?
"כל השירים כבר כתובים ומוקלטים ברמת סקיצות. בקרוב אגיע לפגישה במשרדי חברת NMC יונייטד ואשמע מה יש להם לומר על החומרים שלי. אם התגובה תהיה חיובית, אני מקווה להתחיל להקליט כמה שיותר מהר".

-יש סיכוי לדואט עם שרי באלבום החדש שלך?
"לא. הכרנו אחרי שרשימת השירים כבר הייתה סגורה, כך שלצערי אין מקום לשיתוף פעולה בשלב זה. מה יהיה בעתיד? אין לדעת. שני אנשים נפגשים במקרה לפרויקט משותף, ולך תדע אם בעוד כמה שנים הם לא יהפכו לחברים הכי טובים בעולם".