עילי בוטנר ידוע כבר שנים רבות בשיתופי הפעולה שלו עם אמנים אחרים. לאורך השנים המוזיקאי עבד עם זמרים כמו רן דנקר, אביב אלוש וכמובן גם אדר גולד ואוהד שרגאי ("ילדי החוץ"). במסגרת האלבום החדש שלו, שמאגד את השירי שהוציא בשנתיים האחרונות, בוטנר מוציא גם סינגל חדש לגמרי עם הזמר האלמוני (בינתיים) רועי מכלוף.

בוטנר סיפר על שיתוף הפעולה: "מכר משותף חיבר בינינו. אפשר להגיד שזו הייתה אהבה ממבט ראשון. מצאתי ברועי לא רק זמר ייחודי ומגוון, אלא גם אדם רגיש ועמוק, עם סיפור חיים מרתק מאין כמוהו. היה לי ברור שאני אכתוב לו, זו רק הייתה שאלה של זמן עד שהמיתרים יוציאו משהו שירגיש לי אמיתי. שירגיש 'מכלוף'".

בוטנר הוסיף: "אנו חיים בעידן מרתק, בו כל בית אב ובו מחשב הוא אולפן הקלטות פוטנציאלי. כולם מוזמנים ליצור, להקליט, לשווק, ולהגשים. שפע מוזיקלי חסר תקדים. ואולם - ברכה וקללה בצידה. עשרות אם לא מאות זמרים צעירים ומוכשרים לא מצליחים לצוף מעל השטפון הדיגיטלי הבלתי פוסק של ימינו. וחבל. עם רועי, החלטתי לעזור ולנסות לדחוף קדימה. זמר כזה, כותב ומלחין בפני עצמו, חייב לקבל הזדמנות. הוא יכול וצריך להגיע לכל בית בישראל אם רק נפלס לו דרך".

בוטנר וילדי החוץ נמצאים בעיצומו של סיבוב הופעות חורף אקוסטי ולקראת הופעה חשמלית במסגרת פסטיבל גולדסטאר סאונדסיסטם, שם יושק אלבומו החדש של בוטנר, "הכי קרוב אליך".

מילים:

תגידי מי ישמור על שנינו 
אולי אני אולי זו את
אולי ההוא שם מעלינו 
הביא אותך אליי
שניה לפני שהשתגעתי

תראי החורף בא אלינו
נמצא מסתור מהסופה
אני כל כך פוחד עלינו
כל כך פוחד להיות לבד
אל תעלמי
הישארי קרובה 

ואל תלכי רחוק מידי
תראי לאן תיקח אותך הרוח
עוברים ימיי ולילותיי
רק מחפש איתך מקום לנוח

תגידי מה יהיה איתנו
הרכבות נוסעות רחוק
לוקחות כל מה שלא שלנו
אבל האהבה הזאת
הם לא יקחו אותה ממני

ואל תלכי רחוק מידי...

תגידי מי ישמור על שנינו
אולי אני אולי זו את
אולי ההוא שם מעלינו 
הביא אותך אליי
שניה לפני שהשתגעתי

מילים ולחן: עילי בוטנר ומאור תיתון | הפקה מוסיקלית ומיקס: אריאל קשת 
צילום ועריכה: Eko Creative