נעם פנחסוב הולך ומסתמן כאחד השמות החדשים הבולטים של השנה האחרונה במוזיקה הישראלית. אחרי סינגל הבכורה "שמתי לב" הוא מוציא את "יופי", שיר נוסף שנשמע כמו להיט פוטנציאלי, מתוך אלבום הבכורה "אני וכל המחשבות" שייצא בקרוב.

עד כה סרס פנחסוב לשתי הצעות להשתתף בתוכנית "כוכב נולד". בראיון שנערך איתו אמר: "אמרתי להפקה של 'כוכב נולד' שעדיף שיתקשרו למישהו שיכול להשתלב בתכנית הזו, כי אני רוצה לשיר שירים משלי ולא קאברים. אמרתי שזה יכול להתאים למישהו שלא יכול בדרך אחרת, ואולי 'כוכב נולד' זה מה שיעזור לו.

"לי טוב עם הדרך שסללתי לעצמי, אני מאמין בה ולא אבגוד בה. להיות כוכב בשבוע זה לא נכון, לא אמיתי ולא טבעי. "אני רוצה שיזכרו אותי בתור זה שבא משום מקום והוציא אלבום ולא ש'טדי הפקות' יעשו לי את האלבום. אני רוצה לבוא עם האופי שלי, הלבוש שלי ועם האני עצמי שלי ולא מה שטמירה ירדני תגיד לי לעשות. בתור אחד שעבד קשה והגשים לאט לאט חלומות ומטרות אני מקווה שילמדו מזה ולא מאיך נהיים כוכבים בשבוע וחצי".

בשנים האחרונות מופיע פנחסוב עם שיריו, בעיקר במקומות קטנים וצובר לעצמו קהל. למרות זאת, ואולי בשל, כך, באותו ראיון מתח ביקורת על בעלי מועדונים: "בשנים האחרונות בעלי מועדוני הופעות חושבים שאנחנו צריכים אותם יותר ממה שהם צריכים אותנו וככה הם מתנהגים לאמנים.

"זה אמור להיות להפך. הם לא נותנים לי להופיע ועושים סלקציה שלא נראית לי מתאימה. לא שאני חושב שמגיע לי להופיע בכל מקום, אבל היחס מזלזל, וכשנותנים במה לאמנים - שיתנו במה.