צילום: אור גפן

רבים אולי הכירו את דנה לפידות רק כשהשתתפה ב"הכוכב הבא", אבל למעשה היא אחראית על כמה וכמה להיטים שכבשו את המדינה. אמש (שבת) היא השיקה את המופע החדש שלה ברידינג 3 במהלכו היא שרה את השירים שלה ובין היתר גם כמה מאותם להיטים שכתבה לאחרים.

אחד הרגעים המרגשים ביותר בהופעה היה רגע לפני שהזמינה את דקלה לשיר איתה את "שבע בערב", כשסיפרה שהיא בהריון: "לפני כמה חודשים... גיליתי משהו. והדבר הזה ריגש אותי בצורה יוצאת דופן והדבר הראשון שעשיתי ברגע שגיליתי, זה שלחתי תמונה למישהי שהיא אבן דרך בחיים שלי ושהיא אהובה, והיא אחות והיא מורת הדרך שלי, דקלה".

"היא התקשרה אליי מהר ואמרה לי 'תשבעי לי שאת לא מספרת עד שתצא לך בטן', אז הנה יצאה לי הבטן ואני בהריון", חשפה לפידות כשברקע הקהל מריע בהתרגשות, ופנתה לדקלה שהייתה בקהל: "אני רוצה לבקש ממך לעשות איתי רגע של חסד כי את יודעת כמה חשוב לי שאת נמצאת פה ברגעים הכי הכי משמעותים בחיים שלי. אני רוצה שתגשימי לי את החלום, במעמד הזה, ותשירי איתי שיר שלך שאני נורא נורא אוהבת".

הזמרת הנרגשת ירדה אל השורה הראשונה וביצעה מיד עם דקלה את הלהיט שיצא ב-2014. כאמור, בין השירים שכתבה לעצמה ושרה על הבמה, לפידות ביצעה גם את "ברצלונה" שכתבה במקור למשה פרץ. בהמשך השבוע היא אמורה לשיק סינגל חדש עם קליפ.