ישראלים פעולה סקס הופעה 6 (צילום: נועה מגר)
מאור כהן בהופעה של "ישראלים/פעולה/סקס" | צילום: נועה מגר

פסטיבל In D Negev הרביעי מתרחב השנה ל-3 ימים ויתקיים בין התאריכים 7-9 באוקטובר, מצפה גבולות, בתמיכת קרן מיראז'. בפסטיבל יתקיימו מעל ל-70 הופעות, לצד מגוון של התרחשויות תרבותיות ואמנותיות. רכישת הכרטיסים בהזמנה מראש בלבד, במחיר 150 ש"ח לכרטיס לשלושת ימי הפסטיבל, במכירה המוקדמת עד ה-26 בספטמבר, ו-170 שקלים לאחר מכן.

בפסטיבל השנה יופיעו קרולינה, עמיר לב יחד עם להקת Tree, אלקטרה מארחת את קוואמי, ישראלים/פעולה/סקס של מאור כהן, דניאלה ספקטור ("תגלית השנה" במצעד של ערוץ 24 ורשת ג') ומיכל לוטן, יעל דקלבאום, נועם רותם ונערות ריינס, בום פם נגד האחים רמירז במופע זירה, הקולקטיב וקותימאן, עוזי פיינרמן ויהוא ירון בהופעות טרום השקה ועוד רבים. הליינאפ המלא.

ערבי-נושא אלקטרוניים

ניצן חורש, אלקטרה הופעה אוזן בר (צילום: נועה מגר)
ניצן חורש ואלקטרה בהופעה | צילום: נועה מגר

כמו כן, יתקיימו בפסטיבל שני ערבי נושא, בהנהגת חלוצי האלקטרוניקה אודיו מונטאז' וTABAC- עם אורחים משלל לייבלים, בתקלוטים, סטים אלקטרוניים ועוד.

בנוסף למוזיקה ובחיזוק לשנים הקודמות, בהן עורבו תחומי אמנות נוספים, יוצגו וייוצרו במהלך הפסטיבל מיצגי אמנות פלסטית מקורית וחתרנית בהשראת פסטיבלים גדולים מן העולם, קולנוע חוצות, תחנת רדיו עצמאית, ביצירה משותפת עם הקהל כחלק מרעיון 'הקוד הפתוח' של הפסטיבל כולו.

מתחם הפסטיבל יכיל מתחמים רבים ביניהם מתחם קמפינג נוח וכן דוכני אוכל ושתייה. כמו כן ניתן יהיה להתארח בכל אחד מהאורחנים המוצעים ולבקר באתרי תיירות באזור.

"הבית של כל מי שלא תמיד הרגיש בבית"

בום פם, עוזי פיינרמן, בני בשן השקה (צילום: נועה מגר)
טרום-בכורה. עוזי פיינרמן | צילום: נועה מגר

היוזמים והמוציאים לפועל של הפסטיבל הם מתן נויפלד ואסף קזדו, ילידי ותושבי הנגב, שמטרתם היא ליצור פסטיבל שימסד את תרבות המוזיקה והאמנות העצמאית בארץ, תוך שיתוף הקהילה המקומית, הקהל והאמנים. לדבריהם זהו אירוע ללא מטרות רווח כספי והוא למען ובשביל חשיפה הדדית בין הקהל והאמנים. מחיר הכרטיס לדבריהם נועד לכיסוי הוצאות בלבד.

"בתוך ארבע שנים נוצרה קהילה אמיתית וקסומה סביב אמנות, אמונה, יצירה ומוזיקה. זה הבית של כל מי שלא תמיד הרגיש בבית. בועה חסינה של רגש אמיתי בעולם שהופך ציני מיום ליום. רק בידיים שלובות ומחוזקות, על קרקע בתולית, דפוסי המחשבה מתעצבים מחדש בחול  המדבר. אנחנו ממשיכים להפריח עולם שלם של צלילים, להוליך את הזרם, עם מארג חזק ורחב של מאמינים. זו הזדמנות של כל אחד להרים את קולו ולהדרים רגליו למען תרבות שפויה לכולם".

פחות מ-2 שקלים להופעה

על מחיר הכרטיס האחיד הוא מוסיף: "בסופו של דבר, זה יוצא פחות מ-2 שקלים להופעה, כך שההרחבה לא פגעה בנגישות של מחירי הכרטיסים. החלטנו להוציא סוג כרטיס אחד, כמו בשנים עברו, לכל ימי הפסטיבל".

כאמור, רכישת הכרטיסים תהיה בהזמנה מראש בלבד, דרך אתר הפסטיבל ונקודות המכירה. לאור הביקוש הגדול וההצלחה של הפסטיבל בשנים קודמות כדאי להבטיח מקום מראש. האתר מציע גם פרטי הגעה, רשימת מופעים מלאה, התנדבות, יצירה, כרטיסים ,אירוח, תיירות ותכנייה.

>> דן תורן יחגוג 50 ואלבום חדש עם סחרוף, אפרת גוש, מאור כהן, יהלי סובול והזבובים