כשלוש שנים חלפו מאז מותו בטרם עת של חבר להקת אלג'יר ואחד האמנים המוערכים והמיוחדים ביותר במוזיקה הישראלית, גבריאל בלחסן ז"ל. חסרונו מורגש עמוקות בסצנה המוזיקלית, ואף על פי שלא מדובר בתחליף אליו, מעניין לשמוע את המוזיקה שיוצר מי שהיה אחד האנשים הקרובים אל גבריאל ביותר - אחיו הצעיר ידידיה בלחסן.

ידידיה בלחסן, מוזיקאי מוכשר וייחודי בזכות עצמו, הקים את ההרכב בלחסן והדיסוננס יחד הגיטריסט אור ברגר והבסיסט דולב מורד, וכעת הם מוציאים את אלבומם "קודש וחול" עליו עבדו יחד במושב הדרומי תלמי אליהו. האלבום נוצר מתוך טקסטים שכתב ידידיה ללא הרף, בכל מקום בו היה נמצא, והתמודד באמצעות הכתיבה עם המקומות שפטירתו של אחיו גבריאל הביאה אותו אליהם. ההקלטה וההפקה בוצעה אצל המוזיקאי שלום גד, שהוא גם אחיו הגדול של אביב גדג' (סולן להקת אלג'יר).

באלבום 10 רצועות, שקשה שלא לשמוע את הדמיון לגבריאל מהדהד בהם. נוכחותו מורגשת לאורך כל האלבום, אך לפניה נשמע חזק קולו של ידידיה, בטקסטים חשופים, דוקרים, שנעים בין פשטות ישירה לליריות מתוחכמת, בין יאוש ובין תקווה, בין מוות לחיים. ההפקה המוזיקלית של שלום גד עושה מקום למילים ולוקחת אותנו למסע בקצוות החיים יחד עם בלחסן והדיסוננס.