כריס קורנל הופעה 13
איפה סאונדגארדן איפה. כריס קורנל | צילום: רועי ברקוביץ'

שני כוכבי מוזיקה ישובו באמצע יולי לישראל. כריס קורנל סולן "סאונדגארדן" המתאחדת יופיע ב-16 ביולי באמפי שוני ולמחרת 1 ביולי בהיכל נוקיה בתל אביב, עם מופע אקוסטי חדש הכולל את מיטב להיטיו מכל השנים (Soundgarden, Audioslave ,temple of the Dog וקריירת הסולו), וקאברים לקלאסיקות רוק מתוך אלבומו החדש "Songbook", כמו בילי ג'ין של מייקל ג'קסון, imagine של ג'ון לנון, בוב מארלי, לד זפלין ועוד.

ההופעה של קורנל בנוקיה תתקיים ב"אמפיתאטרון" בן 3500 מקומות שייבנה במיוחד בתוך ההיכל. הופעתו הקודמת של קורנל בארץ התקיימה לפני 3 שנים בדיוק ביוני 2009 בגני התערוכה בתל אביב. ראוי לציין כי במקביל למופע האקוסטי מופיע קורנל ברחבי העולם כעם להקתו המתאחדת "סאונדגארדן", אולם הם לא מתכננים להגיע להופעה בארץ.

שובו של מוריסי

סמית'ס מוריסי
שוב פעם גני התערוכה. מוריסי | צילום: Jo Hale, GettyImages IL

הכוכב השני שחוזר הוא מוריסי שכפי שכבר פורסם ישוב הקיץ לארץ ויופיע בביתן 1 ב-21 ביולי, ארבע שנים אחרי שהופיע בגני התערוכה בתל אביב (אוגוסט 2008). מוריסי חזר לעצמו בשנה שעברה עם אוסף להיטים "The very best of Morrissey" וברשת אף צצו שירים חדשים, מתוך מה שאולי צפוי להיות אלבומו העשירי שטרם יצא.

סולן ה"סמית'ס" באייטיז, גיבור הניינטיז וקהילת הגייז, כבר חשב לפרוש מעסקי המוזיקה, אחרי שאיחוד ה"סמית'ס" לא יצא אל הפועל. גם התמוטטות שלו בהופעה באוקטובר 2009 בגיל 50 וכוס שפגעה בראשו שבועיים אחר כך בהופעה בליברפול, לא הוסיפו למצבו.

מחירי כרטיסים

כריס קורנל, 16.7 בזאפה אמפי שוני: מכירה מוקדמת ב- 265₪  (עד גמר המלאי).
כריס קורנל, 17.7 בתיאטרון נוקיה, תל אביב: החל מ- 220₪.
מוריסי, 21.7 בביתן 1 תל אביב: מכירה מוקדמת מתחילה היום ב- 295₪  (עד גמר המלאי)
כרטיסי VIP ב- 600₪ (כוללים חניה, כניסה מהירה, מתחם אירוח, ועוד)
מחירי כרטיסים משולבים לכריס קורנל בנוקיה ומוריסי: 465-590₪ (בהתאם למקומות הישיבה)

כרטיסים:
www.zappa-club.co.il | *9080
www.TKTS.co.il | *8965

>> אלבום חדש לאינפקטד מאשרום: האזינו ל-5 שירים