טריפל, אליעד נחום
אליעד נחום וחברי "טריפל" | צילום: גוני ריסקין

ההרכב האלקטרוני הישראלי "TripL" והזמר אליעד נחום הוחתמו על חוזה בחברת "טיים" האיטלקית, חברת מייג'ור במונחים של עולם המוזיקה האלקטרונית. את החוזה סגרה מהצד הישראלי חברת "מדיה מן-גרופ" שבה חתום ההרכב בארץ.

מדובר בחוזה שכולל הפצה ברחבי אירופה לחידוש של "טריפל" ואליעד נחום ללהיט הקלאסי "באילנדו" ולאלבומם "Ready, Set, Pop", שזכה לביקורות מצוינות. על פי החוזה יצולם ל"באילנדו" קליפ מיוחד וכרגע נבחנת האפשרות לצלם אותו בארץ או באיטליה. האלבום הסינגל יופצו במשך חודשיים ברחבי היבשת, ואחר כך תיפתח בפניהם האופציה להפצה שלו גם בארצות הברית.

 

במקביל סגרה חברת "טיים" את ההרכב הישראלי להופעות ברחבי אירופה בקיץ הקרוב, כאשר בשלב הראשון מדובר על הופעות במועדונים ופסטיבלי דאנס, כולל דיבור על פסטיבל באיביזה, בירת המוזיקה האלקטרונית של אירופה.

בחודש הבא צפויים שלושת חברי "טריפל" - מורן לוי, ליאור ברוש ועומרי כהן, לטוס לאיטליה יחד עם אליעד נחום, כדי לחתום על החוזה ולתכנן יחד עם חברי הלייבל הבינלאומי המוביל את המשך דרכם לקראת פריצה אמיתית באירופה לה הם מקווים.

"מדיה מן גרופ" חוגגת שני עשורים באירוע בינלאומי

"טריפל" ואליעד נחום צפויים להשתתף ביום רביעי הקרוב, 1 במאי, בחגיגות יום ההולדת ה-20 לחברת הפאבלישינג הישראלית "מדיה מן גרופ", שמציינת שני עשורים להיווסדה והיא כיום החברה הגדולה והמובילה בתחומה בתעשיית המוזיקה הישראלית.

לאירוע שיתקיים במועדון "רידינג 3" בנמל תל אביב צפויים להגיע שמות מובילים והמנהלים של תעשיית המוזיקה הישראלית וכן כמה שמות גדולים של מנהלים, אנשי שיווק, ניהול אמנים, פיתוח קריירות ופאבלישינג מחו"ל. בין היתר צפויים לנחות בישראל במיוחד עבור האירוע של "מדיה מן גרופ" איידה גרשביץ', המנהלת שהחתימה על חוזה את וויל איי אמ וה"בלאק איד פיז", מנהלים מחברת "וורנר צ'אפל", "יוניברסל", "Because" הצרפתית ועוד.