ההמתנה הסתיימה: אחת מזמרות הפופ הגדולות ביותר בעולם הגיעה סוף סוף להופעה ראשונה בישראל. הלהיט "Work Bitch" פתח כצפוי את הערב, כשבריטני לבושה בגד גוף ירוק מנצנץ וגלימה. בסוף השיר היא פנתה אל הקהל וביקשה "בואו נרים את הפאקינג גג".

ביטול המפגש עם ביבי, החום והלחות לא עצרו את 55 אלף המעריצים והאנרגיות המשיכו עם "Break The Ice" ,"Womanizer" וכמובן, השיר שנושא גם את שם הטור העולמי - "Piece Of Me". הטירוף המשיך כשהקהל זכה לראות מוקדם מאוד בערב תלבושת נוספת - בגד גוף אדום בוהק, לכבוד להיטי העל Baby One More Time" ו-"Oops I Did it Again".

לחלק הנועז של הערב קיבלנו את בריטני במינימום בד, שחור כמובן - ועמוד חשפנות שמהר מאוד התחלף במעריץ בר מזל בשם צור. בלי חריגה ממשית מהסט-ליסט המצופה, בריטני הצליחה להוציא עוד קצת זיעה מהקהל עם "I'm a Slave For You". בביצוע של "Freakshow", הבחור האקראי, שלא ישכח את הערב הזה כנראה כל החיים, נקשר בקולר, כיאה לאווירת הסאדו והובל לאורך הבמה על ידי המלכה שלו. אין ספק, המחיר לגולדן התשלם.

הפקת המופע הודיעה על מכירות גבוהות במיוחד וטוענת שנמכרו כ-55,000 כרטיסים נכון לשעה זו. אלה מכם שתכננו לחכות לכוכבת הלילה מתחת לחלון החדר שלה במלון יתאכזבו לגלות שבתום ההופעה הזמרת תעלה לטיסת אל על בחזרה ללוס אנג'לס.

בעקבות מזג האוויר החם להיות, מד"א מסרו הנחיות מיוחדות לרבבות שצפויים לפקוד את פארק הירקון. הם קראו לקהל להצטייד בכמויות גדולת של מים, ולמקדימים המליצו לשהות במקומות מוצלים, להימרח בקרם הגנה ולא להימצא תחת השמש. בהודעה אמרו: "במהלך ההופעה יש להרבות בשתייה ולהימנע מצפיפות ודוחק".

הפקת המופע מסרה שהוצבו 90 עמדות חלוקת מים בחינם לקהל. המים יחולקו בכוסות אישיות כשהם מקוררים בטמפרטורה של 10 מעלות. בנוסף, הוצבו עשר עמדות רענון מיוחדות בחסות אסתי לאודר ובאופן חריג ומיוחד, אושרה הכנסת בקבוקי מים מפלסטיק. מערך מד"א תוגבר ויכלול למעלה מ-240 פרמדיקים, בעוד כמות האמבולנסים הוכפלה. על מסכי הפארק יוקרנו לאורך כל שעות ההתכנסות תזכורות לשתות מים.

בריטני צפויה לבצע בארץ את סט השירים איתו הופיעה בשאר ההופעות שלה בטור האסייתי הנוכחי. כמו תמיד, עדיין ייתכנו שינויים (אנחנו מתפללים נגיד שהיא תשיר את "Sometimes"). 

1. Work Bitch
2. Womanizer
3. Break the Ice
4. Piece of Me
5. Baby One More Time
6. Oops! I Did It Again
7. Me Against the Music
8. Gimme More
9. Boys
10. Do You Wanna Come Over
11. I'm a Slave 4 U
12. Make Me
13. Freakshow
14. 'Do Somethin
15. Circus
16. If U Seek Amy
17. Breathe on Me
18. Slumber Party
19. Touch of My Hand
20. Toxic
21. Stronger
22. You Drive Me) Crazy)
23. Till the World Ends