אין תמונה
מומלץ. אריס סאן

אריס סאן, קורין אלאל, ריקי גל, מתי כספי ויהורם גאון זוכים בימים אלה למארזי אלבומים חדשים שיוצאים בהוצאות מחודשות בחברת "אן.אמ.סי-יונייטד".

כל מארז מכיל ארבעה אלבומים מקוריים של האמן, עטופים בעטיפת קרטון זהה לעטיפת האלבום המקורי, כאשר חלק מהאלבומים מופיעים לראשונה על גבי פורמט של דיסק.

המארז של ריקי גל כולל את האלבומים "ריקי גל", "מה זאת אהבה", "חפש בי" ו"אוהבת אותך יותר", עם להיטים כמו "נערת הרוק", "מערבה מכאן", "מה זאת אהבה", "הנה פתחתי חלון", ילד אסור ילד מותר" ועוד.

המארז של מתי כספי מכיל את האלבומים "סוף היום", "ילדותי השנייה", "צד ג' צד ד'", "אחד לאחד". בתוכם ניתן למצוא להיטים כמו "לא טוב היות האדם לבדו", "לקחת את ידי בידך", "עוד יום" ו"ימי בנימינה".

המארז של אריס סאן כולל את האלבומים: "אריס", "צלילי הים התיכון", "דם דם" ו"התקליט השביעי". בין הלהיטים המככבים בהם: "איזבלה", "רק אתמול נולדה", "דם דם", "אם אתה צעיר בלב" ועוד.

במארז המרובע של קורין אלאל נכללים ארבעת אלבומיה "קורין אלאל", "פירות אסורים", "אנטארקטיקה" ו"זן נדיר". בהם ניתן למצוא את "מותק", "הטבעת נפלה", "שיר בכיף", "תן לי קצת ממך", "שיר לשירה", "אנטאקרטיקה", "זן נדיר" ועוד רבים.

המארז של יהורם גאון, מארז שני שלו בסדרה המדוברת, כולל את האלבומים: "רומנסות בלאדינו", "שירי שבת", "פיוטים לשבת בנוסח יהודי ספרד" ו"שירים לפסח במסורת יהודי ספרד".

עד היום יצאו במסגרת הסדרה מארזי הוצאות מחודשות לאלבומים של אריק איינשטיין, נורית גלרון, דני סנדרסון, חווה אלברשטיין, אריק סיני וכאמור יהורם גאון. מחיר כל מארז 80 ש"ח.