אין תמונה
"אני אמא במשרה מלאה". אביב

שמונה חודשים אחרי שהוציאה את אלבומה השני "חופשייה בין עולמות", וילדה את בנה השני אורי כמעט במקביל, חוזרת דין דין אביב לבמה אחרי פסק זמן ממושך. אביב תתארח בשני שירים במופע "אוניות" של הזמר והיוצר עידו רצון, שיתקיים ביום ראשון, 31.5, בתמונע בתל-אביב.

האלבום "חופשייה בין עולמות" תיעד את התקרבותה של אביב לדת ולמרות השמעות רדיו יפות לשירים "ספרי לי אהובה", "אף לא מילה" ו"מסע" הוא לא שחזר את הצלחת קודמו, "סודותיי". אביב גם לא קידמה אותו בסיבוב הופעות ובחרה להתרחק מהעין הציבורית.

"אני עכשיו אמא במשרה מלאה", היא מסבירה, "אני לא יודעת איך לטפל בשני ילדים קטנים ולהתרוצץ בכל הארץ בהופעות בו זמנית, וגם לא דחוף לי לנסות. אם אני חושבת שהאלבום השני שלי היה מוכר יותר עותקים לו הייתי מופיעה עם השירים? אולי. אני לא חושבת על זה הרבה כי ממש טוב לי כמו שאני. זה רצון השם שאהיה עכשיו בעיקר בבית, למרות שאני כבר כותבת שירים חדשים ומתכננת פרויקט חדש שיהיה הפתעה גדולה, אבל עוד מוקדם לי להרחיב לגביו".

דין דין אביב: "לא מזהים אותי ברחוב, כי אני נראית שונה מבטלוויזיה"

-כשאת הולכת ברחוב שואלים לאן נעלמת?
"האמת שרבים לא מזהים אותי, כי אני נראית שונה לחלוטין ביומיום מאשר בתמונות או בטלוויזיה. מתאים לי ככה, שלא ידברו ולא יטרידו".

-אז למה הסכמת להופיע עם עידו רצון?
"כי עידו הוא קודם כל חבר, ולחברים אני תמיד עוזרת בכיף".

"דין דין ואני מכירים מימי הלהקות הצבאיות", מסביר רצון. "היא השתחררה בדיוק כשהמחזור שלי ושל הזמרת יעל נעים גויס. אני ויעל הגענו יחד ללהקת חיל האוויר. כמה חודשים מאוחר יותר דין דין הגיעה ליום מילואים, להופיע איתנו באירוע צבאי גדול בהיכל הספורט נוקיה, ואז נוצר קשר חברי קרוב בין שלושתנו. יעל נעים כתבה לי את 'הכל כאן בסדר', שיהיה אחד משני השירים שנבצע יחד במופע שלי, ומאוחר יותר את 'סודותי' לדין דין, שהיה הלהיט הראשון מהאלבום הקודם שלה. הכול מעגלים נסגרים".

עידו רצון: "הסגנון שלי מוגדר כפולק תימני"

עידו רצון מזוהה בעיקר עם כתיבה לאחרים, בין היתר כתב את הלהיט "יותר טוב לסלוח" לשירי מימון. הצלחתו אפשרה לרצון להפיק בהשקעה עצמית את אלבום הבכורה שלו, בהפקתו המוזיקלית של רפי קריספין, האחראי גם על אלבום הבכורה של דור דניאל.

"אני לא מגדיר עדיין תאריך יעד לאלבום", אומר רצון. "אני רוצה, בשלב ראשון, להוציא סינגל לרדיו ולהחליט משם מה הלאה. לפני יותר משנה העליתי גרסה ראשונה של המופע 'אוניות', ועכשיו אני מחזיר את המופע למרות שהוא לא שונה בהרבה. הסגנון שלי היה, ונשאר, מה שחברים מכנים 'פולק תימני'".