אין תמונה
ים של אהבה. קובי פרץ

מהם שירי האהבה המושמעים ביותר ברדיו בישראל בשנת 2008? לקראת ה"ולנטיין דיי" שיחול בשבת הקרובה, מדווחת אקו"ם כי שיר האהבה הישראלי המושמע ביותר הוא "כמה אהבה" של קובי פרץ עם 822 השמעות, בעוד שיר האהבה הלועזי המושמע ביותר הוא "Don't belive in love" של הזמרת דיידו עם 280 השמעות. כזכור, האלבום "כמה אהבה" של פרץ הגיע למעמד אלבום זהב תוך 24 שעות לאחר שיצא השנה.

במקום השני ברשימה הישראלית נמצאת עלמה זהר עם "שיר אהבה אינדיאני" ו 769 השמעות. המקום השלישי עם 364 השמעות הוא של מלך הרומנטיקה בעז שרעבי עם השיר "אם את עדיין אוהבת אותי". במקום הרביעי עם 304 השמעות, משינה עם השיר "להתראות נעורים שלום אהבה" (שהוא לא בדיוק שיר אהבה). איה כורם במקום החמישי עם 303 השמעות לשיר "שיר אהבה פשוט".

במקום העשירי: מי אוהב אותך יותר ממני

משלימים את העשיריה הישראלית - שלום חנוך עם 296 השמעות לשיר "אהבת נעורי". אחריו גלי עטרי עם 286 השמעות לשיר "מה שאת אוהבת" ובמקום השמיני לאה שבת עם "אהבתי אוהבת אהבה", שזכה ל 280 השמעות. אחריה נסיך הקיטש דניאל סלומון עם "אהבה", שזכה ל-216 השמעות ובמקום העשירי ארקדי דוכין עם 215 השמעות לשיר "מי אוהב אותך יותר ממני".

ברשימת שירי האהבה הלועזיים - במקום השני ליאונה לואיס עם 228 השמעות לשיר "Bleeding love". במקום השלישי השיר "Love in this club" של Usher עם 195 השמעות. במקום הרביעי השיר "Me love" של שון קינגסטון עם 181 השמעות. במקום החמישי השיר "Love song" של שרה בריילס עם 141 השמעות.