בשנתיים האחרונות, מאז פרץ עם השיר "מישהו איתי כאן", הפך בניה ברבי לאחד הזמרים האהובים במדינה, נבחר לפריצת השנה של אקו"ם, זכה בתואר איש השנה של גלגלצ, ובגדול לא מפסיק לייצר מוזיקה חדשה. הבוקר הוא משחרר שיר חדש בשם "עכשיו", אותו כתבו והלחינו לו אבי אוחיון ומתן דרור.

את השיר החדש מלווה קליפ שצולם כולו על ידי בניה, והוא מכבב בו יחד עם זוגתו במהלך הטיולים שלהם מסביב לעולם. "השיר החדש והקליפ שמלווה אותו מתארים מערכת יחסים בין בני זוג שזכו להכיר את עצמם הרבה יותר טוב בזכות כל מה שהקורונה הביאה איתה", מספר הבוקר ברבי בראיון ל-mako. 

"לפני שנתיים אבי אוחיון התקשר אלי ואמר: 'כתבתי לך שיר, אתה חייב לבוא'. כמובן שהגעתי מיד, כי כשאבי כותב לך ספציפית זה כנראה ממש בשבילך. בדרך כלל אנחנו יוצרים יחד, אבל את השיר החדש הוא ומתן דרור, שגם הפיק ועיבד, יצרו לבדם באחד מהלילות שלהם באולפן", מספר ברבי. "זה שיר אהבה תמים ושמח, ואני מיד עפתי וחייכתי כששרתי אותו. בימים האלה, שהכל מלא בחוסר ודאות, ודווקא בחודש אדר - אני מאמין שהכל יתהפך לטובה ולשמחה".

מה עוד קורה איתך בימים אלה?
"בשנה האחרונה עברתי מסע של התבוננות, המון רגעי קושי ולילות בלי שינה. היו גם חוסר יציבות ואי ודאות שתרמו לבלבול בדרך. עכשיו אני מטייל במרכז אמריקה, משחרר לחצים, כותב שירים וסיפורים, ובעיקר חולם לחזור להופיע ולנגן. אני מחכה לרגע לקפוץ על חזרה על הבמות ולשבור את הרגליים מרוב הופעות. הגעגוע הוא בלתי הגיוני; לנגנים, למוזיקה לחיוכים ולבני אדם בכלל. כולי תפילה מאמריקה הרחוקה שהכל יחזור בקרוב על מקומו בשלום".

ואפשר כבר לדבר על תכניות לאחרי הקורונה?
"וואו. יש לי צמרמורת רק מלחשוב על הרגע הזה. תהיה הקלה גדולה כי תרבות זה חינוך, זו דרך. תרבות זה לאן הולכים ומאיפה באים. החלום שלי הוא קטן: פשוט לעמוד על במה עם מיקרופון וגיטרה כשמולי אנשים בלי מסכות, בלי קפסולות קופצים לפי הקצב ושרים איתי המילים".

ומעבר לחזרה לבמות? יש עוד משהו שאתה מתכנן לעתיד הקרוב?
"יש כמה סודות ששמרתי אצלי. אני כותב כמעט שנה את הספר הראשון שלי, האלבום השלישי כבר מוכן, ואפילו חלק מהרביעי. אחד החלומות הכי גדולים שלי יתגשמו השנה, אינשאללה, אחרי שיצרתי כמה סטים של מוזיקה אלקטרונית עם אמן טראנס מדהים בשם 'פטרה'. אספתי את כל ההרכב, סגרנו את האולפן והקלטנו מוזיקה מרגשת ופותחת לבבות.
בסוף זה יהפוך לסט זריחה על מצדה וכולם מוזמנים - רק תפתחו לנו את הבמות ואני מבטיח לא לרדת מהן".

עכשיו // מילים

כל העיר מזמן הלכה לישון
עם גיטרה בסלון מנגנים קצת את עצמנו
איך בחוץ הגשם הראשון מתופף על החלון
הוא הגיע בשבילנו 

שתי כוסות של יין שוב נושקים זה עושה לנו נעים עכשיו
את אומרת לי אין כמו בבית
לא הרגשתי ככה בחיים
איך כמו ילד אני מאוהב

עכשיו אני יודע
אז רק תגידי מתי אני שומע
אני אומר לך הלילה את לא תהיי לבד
שנינו כאן בקצב אחד
אז מה עכשיו אני יודע
אז רק תגידי מתי אני שומע
אני אומר לך הלילה את לא תהיי לבד
שנינו כאן בקצב אחד 

כל העיר מזמן כבר ישנה
מנגן לך מנגינה שתמיד תזכיר אותנו
את דומה לי וכל כך שונה
בלי לשאול את שוב עונה:
"׳כן הלילה הוא שלנו׳"

כמה שחיכיתי לך שנים
את אומרת בוא אליי עכשיו
בוא חבק אותי בשתי ידיים
לא הרגשתי ככה בחיים
איך איתך כמו ילד מאוהב

מילים: אבי אוחיון | לחן: אבי אוחיון ומתן דרור