קובי פרץ ואישתאר - יחד (תמונת AVI: מומה)
טובים השניים מן האחת. אישתאר וקובי פרץ | תמונת AVI: מומה

בעקבות ההצלחה הגדולה של הלהיט "יחד", אותו הקליטה בדואט עם הזמר קובי פרץ לקראת הופעתה לצידו בהיכל התרבות בתל אביב, מתכננת הזמרת הבינלאומית אישתאר אלבום ישראלי חדש שכולו על טהרת דואטים ושיתופי פעולה עם מבצעים מקומיים.

אישתאר, או בשמה המקורי אתי זך, משלימה בימים אלה את ההכנות להשקת אלבום בינלאומי חדש שהוקלטו ברובו בניו יורק, אך היא כבר חושבת על הפרויקט הבא שיהיה גם האלבום העברי המקורי הראשון שלה מאז "אמת", שיצא לפני ארבע וחצי שנים.

כאמור, הקונספט של האלבום שבדרך יהיה דואטים ושיתופי פעולה אך אישתאר מתכוונת לפנות למבצעים שאינם מזוהים בהכרח כזמרים מדופלמים. בין השאר הועלו שמותיהם של רפי גינת והשחקן מכרם חורי כשותפים פוטנציאליים.

שרית בירן, הדוברת והמנהלת האישית של אישתאר בארץ, מסרה בתגובה: "למרות שהיא ממשיכה לטפח את הקריירה הבינלאומית הצלחת הלהיט 'יחד' עם קובי פרץ, שעלתה על הציפיות הוורודות ביותר שלנו, שכנעה את אישתאר שיש לגוון הקולי המיוחד שלה הרבה מה להציע לסצנת המוזיקה המקומית.

"היא אכן מתעניינת ברעיון להקליט אלבום שיתופי פעולה, במיוחד עם מבצעים שאינם מזוהים בהכרח כזמרים. עדיין אין לנו תאריך יעד לתחילת עבודה על הפרויקט, אבל אנחנו כבר בוחנים רעיונות בתקווה לקדם את המיזם במקביל להקלטות ולהופעות שלה בחו"ל".