דה בנדה, תומר יוסף, אורן ברזילי, תמיר מוסקט, איתמר (צילום: רן גולני)
דה בנדה | צילום: רן גולני

תומר יוסף, תמיר מוסקט ואיתמר ציגלר (בלקן ביט בוקס) ואורן ברזילי (קספרים, קריירת סולו) יוצאים להופעות בהרכב בשם "דה בנדה" ("החבורה"), בליווי תום דרום בקלידים ודן זייתון בגיטרה ובס. מופע הבכורה של הסופר-גרופ יתקיים ביום שישי 14.1 בשעה  15:00 במועדון רוטשילד 12 בתל אביב.

במהלך המופע, אשר בשלב הראשון יתקיים פעם בשבועיים, מחליפים ארבעת המוזיקאים תפקידים כשההתרחשות על הבמה דינמית ומשתנה -  אחד  מחברי הרביעייה במרכז הבמה והשאר מלווים אותו בכלי הנגינה.

התוכן המוזיקלי אף הוא מגוון ויכלול ביצועים מיוחדים ממופע הסולו והאלבום של אורן ברזילי, שזכו לשבחים בקרב התקשורת והקהל הישראלי, ומתוך אלבומו החדש של תומר יוסף, שיראה אור בשנת 2011, וכן משיריו של איתמר ציגלר, שזכה בשבחי הביקורת על שני האלבומים האחרונים שלו, ולרגל צאת אלבומו השלישי "Memories Of Now". כמו כן מתוכננים שיתופי פעולה עתידיים עם מוזיקאים אורחים אשר ייקחו חלק במופע.

מחפשים אינטימיות עם הקהל

בין תומר יוסף ותמיר מוסקט הכרות רבת שנים כשניים ממייסדי ההרכב המצליח בלקן ביט בוקס שבו חבר גם איתמר ציגלר. העבודה המשותפת של תמיר ואורן על אלבומו האחרון והמדובר של אורן ""Sorrow Demons Joy Blizzards,  אותו הפיק תמיר מוזיקלית, יצרה אף היא קשר מיוחד ומנצח בין השניים.

היוזמה לסדרת מופעים חדשה ומקורית הגיעה בעקבות תקופת מגורים ארוכה של הארבעה בניו יורק (בזמנים שונים), במהלכן נחשפו  למגוון רחב של אמנות על כל סוגיה, וכך  נוצר הרצון לייצר סדרה של אירועים מוזיקליים בעלי ערך מוסף, אשר מאופיינים בחשיבה "מחוץ לקופסא".

במופע של "דה בנדה" ,ובשונה מההרכבים השונים במסגרתם פועלת הרביעייה ("מופע הארנבות של דר' קספר" של אורן, "בלקן ביט בוקס" של תומר ותמיר ו"פינק נויז" של ציגלר), הדגש הוא על אינטימיות וקרבה אל הקהל, ולכן הוא יתקיים במקומות קטנים יחסית. מחיר כרטיס: 80 ₪ במכירה מוקדמת, 100 ₪ ביום המופע.

>> אדיר והילדות: "מה את אוהבת בי"