אלון דה לוקו על כיסא
"שיר בנזונה". אלון דה לוקו | צילום: קובי אל

אחרי שהפתיע את כולם, עקף את ג'ולייטה, זהבה בן, דודו אהרון, אתי לוי ואביהו שבת וניצח בגמר תוכנית הריאליטי "חי בלה לה לנד", הקליט היום (חמישי) אלון דה לוקו את שיר הניצחון שלו שנקרא "Go Loco", השיר שאמור לפתוח לו את הדלתות לשוק הבינלאומי.

בשיר מארח דה לוקו את הזמרת סטפני ריידל, שהיתה חברה בהרכב "Wild Orchid" עם פרגי מה"בלאק אייד פיז" וקולה מזכיר את זה של פרגי. ריידל היתה שותפה לכתיבת השיר יחד עם דה לוקו והמפיק האמריקני רון פייר. ההקלטות התקיימו אתמול והיום באולפני "טוק טוק" בתל אביב, כשליצירה שותפים דודוש קלמס מ"הדג נחש" ויונתן "ג'וני" גולדשטיין (מהצמד TYP עם עברי לידר), שיצרו את הביט לשיר.

"הכנסתי את הקטע של ה'נשקי אותי, פרקי אותי'"

סטפני ריידל
"אחי, יש לה קול פצצה". סטפני ריידל | צילום: Scott Gries, GettyImages IL

בראיון מיוחד ל-mako מיד אחרי יציאתו מהאולפן משמיע אלון דה לוקו קטע מהשיר,שנשמע כמו להיט גדול של הבלאק אייד פיז. "גבר, הבחורה ששרה איתי שם זו סטפני ריידל", הוא מתרגש. "היא היתה בהרכב עם פרגי עשר שנים, הוציאו יחד שלושה אלבומים לפני הבלאק אייד פיז. היא שרה שירים שפרגי כתבה לה ואני והיא כתבנו את השיר ביחד ואני מארח אותה בהקלטה. והיא נשמעת כמו פרגי, אחי, כמו פרגי, יש לה קול פצצה".

"השיר יצא אדיר", ממשיך דה לוקו. "מה שיפה בזה זה שבניגוד לשירים הרגילים שלי שבהם אני עושה הכל הפעם אתה יושב עם רון פייר שהוא 'מפלצת' ועם יונתן גולדשטיין, ג'וני הקטן, שגם הוא 'מפלצת' ועם דודוש מהדג נחש וזה לא נורמלי. ישבנו יומיים, הפקנו, הלחנו ויצא פצצה, יצא יפה, זה אלון חדש שמתאים לכל העולם פתאום. ובכל זאת הכנסתי את הקטע של ה'נשקי אותי, פרקי אותי' ויצא 'בן זונה'. צריך לשמור כבוד למערכת המקומית אתה יודע".

"עניין אותי להראות שאני יכול לעשות את זה בארה"ב"

-איפה אתה עכשיו?
"באוטו בדרך לבאר שבע. שלושה ימים לא הייתי בבית מאז הזכייה, רק מלון ואולפן. עכשיו אני בדרך הביתה לראות את המשפחה. שמע, זה ענק, לעשות עם רון פייר שיר, בשבילי זה היה הכל. תמיד הייתי לוקח השפעות מהגדולים פתאום הגדול בא מולך ורציתי להרגיש לארג' מעבר לכסף אז החלטתי שהשיר יהיה שייך לכולנו - לי, לרון פייר, לקופרמן שהפיק את 'לה לה לנד'".

-מתי הוא יוצא?
"נשחרר את זה יפה, כנראה ביום ראשון. אולי גם נצלם קליפ בלוס אנג'לס. מה שעניין אותי זה להראות שאני יכול לעשות את זה בארה"ב. עכשיו נפתחו לי דלתות מטורפות, אבל אני מפה מישראל. אני לא שוכח לדבר עברית. זה רק התחלה של מסע, העניין רק מתחיל ויש לי עוד הרבה מה לעשות בארץ".