ישראל בר-און, זוכה העונה האחרונה של "כוכב נולד", יוציא בקרוב את אלבום הבכורה שלו, אבל עתה הוא מתפנה לבצע גרסה מיוחדת לשיר "כולנו זקוקים לחסד". השיר יושמע ביום ראשון הקרוב בערוץ 2, כשיר סיום העונה השלישית של סדרת הדרמה הקומית "אמאל'ה", בכיכובם של אורנה בנאי, תיקי דיין וצחי גראד, ובבימויו של רם נהרי.

"בחרנו את ישראל לביצוע השיר כי אנחנו מאוד אוהבים אותו, אני ותמר מרום, שיצרה איתי את הסדרה, וגם אורנה בנאי מאוד אוהבת אותו", אומר נהרי. "את השיר בחרנו קודם כל משום שאהבנו אותו עוד מהתקופה המשותפת שלנו בבית הספר והצופים. שנית, משום שהביקורות על הסדרה היו שהיא צינית ושהדמויות בה הן ציניות מרירות, אז רצינו לסיים בחסד. השיר יסיים את הפרק, את העונה ואולי את הסדרה כולה, אנחנו עוד לא יודעים. הוא יושמע כרקע לסצנת הסיום שבה תגיע התשובה אם הם מתחתנים או לא".

את "כולנו זקוקים לחסד" כתב המשורר נתן זך והלחין אילן וירצברג. הביצוע המקורי של השיר הוא כמובן של נורית גלרון. הביצוע החדש של ישראל בר-און, בליווי פסנתר בלבד, מעניק לקלאסיקה ממד אחר, שמזכיר את מה שהעניקו הביצועים שלו בעונה האחרונה של "כוכב נולד" לקלאסיקות ישראליות אחרות, כמו "הלאה" של רבקה זהר ו"צמח בר" של חוה אלברשטיין.