להקת פיוז'ן (צילום: צ'ינו פפראצי)
אז אתה רוצה לפרק את החבילה?? סבבה נפרק את החבילה!! | צילום: צ'ינו פפראצי

אבל כבד ירד על בתי הספר והקניונים ברחבי הארץ: להקת הבנים "פיוז'ן" מתפרקת. החמישייה שהרכיב השופט עברי לידר במסגרת תוכנית הריאליטי "אקס פקטור", מגיעה לסוף דרכה. נדמה שמאז פירוקן של "היי פייב" ו"הגיים בויז" לא ידע עולם להקות הבנים הישראלי כזה צעד דרמטי. במקום לצאת למסע הופעות מדן ועד אילת, הפיוז'נים מתפרקים והולכים איש לדרכו.

הראשון להודיע על סוף דרכה של החמישייה היה יוהאן בוכניק, שהסביר בדף הפייסבוק הרשמי של פיוז'ן את פירוק הלהקה בכך שאחד מחבריה נוסע לח"ול וחבר נוסף מבקש לעזוב.

"למרות כל ההצעות המפתות שקיבלנו"

אחריו פרסם עידן טמלר את ההודעה הבאה: "רציתי לשתף אותכם בהחלטתי לפרוש מלהקהת פיוז'ן. זאת לא הייתה החלטה פשוטה וקיבלתי אותה לאחר התלבטות ארוכה. פיוז'ן... הפכה עבורי למשפחה. הכרתי אנשים מקסימים, חברים טובים עם לב ענק... אבל עכשיו התוכנית נגמרה ואנחנו חוזרים כל אחד למשפחה, לחברים ולדברים שעשינו רגע לפני החוויה המטורפת הזאת...:"

"אני הייתי בעיצומן של בחינות הבגרות ומתכונות, ולמרות כל ההצעות המפתות שקיבלנו כלהקה בשבועיים האחרונים אני חושב שכרגע זה הדבר הכי חשוב לי. המוזיקה היא חלק מאוד חשוב בחיים שלי ואני מבטיח שגם המקום שלה יגיע. אבל כרגע אני חייב להשקיע בלימודים. מעריצים ומעריצות יקרים, אני אוהב אותכם מכל הלב ומודה לכם מאוד שליוויתם אותנו ותמכתם בנו 3> ולכם חברי הלהקה שלי– תמיד תישארו איתי באגרוף הסגור שלנו", כתב טמלר.

להקת פיוז'ן הוקמה אחרי שחבריה לא עברו את שלב מחנה האימונים של "אקס פקטור" ובהפקה החליטו לעשות מהם להקה, שהצליחה להגיע עד לגמר, אך לא זכתה במקום הראשון כידוע.

להקת פיוז'ן (צילום:  Photo by Flash90, פייסבוק)
אני רציתי לפרק את החבילה?? אתה זה שאמרת שאתה רוצה לפרק את החבילה!! | צילום: Photo by Flash90, פייסבוק