פיפטי סנט, מכבי תל אביב, 50 סנט, שון ג'יימס (צילום: אודי ציטיאט)
"גדלתי על המוזיקה שלו". פיפטי סנט ושון ג'יימס | צילום: אודי ציטיאט

הראפר פיפטי סנט הגיע לישראל למספר ימים במסגרת סיור עולמי שהוא עורך בימים אלה כדי לקדם את מותג האוזניות שלו "SMS Audio". זה קורה שבע שנים אחרי הופעתו של 50 סנט באיצטדיון רמת-גן ביוני 2007, לעיני 15 אלף מעריצים, אבל הפעם מדובר בהופעה מסוג אחר.

פיפטי סנט נפגש היום עם כוכבי מכבי תל אביב בכדורסל, ביניהם הקפטן שון ג'יימס, המאמן דיויד בלאט וותיקי המועדון אולסי פרי, טל ברודי ודורון ג'מצ'י, שהעניקו לו מזכרות של הקבוצה וקיבלו ממנו אוזניות במתנה. מדובר בדגם מיוחד של האוזניות בצהוב-כחול הנושא את לוגו מכבי ת"א והוכן במיוחד עבור הקבוצה.

50 cent פגש את כוכבי מכבי בדיוק בסיומו של שבוע קשה עבור המועדון, שספג שני הפסדים רצופים וכואבים, להפועל תל אביב ולקוצ'ה לבורל ויטוריה, ובשעה שמעמדו של המאמן דיויד בלאט נמצא בסכנה. כרגע הוא לא נמצא בתוכניות הרכש של המועדון, אבל כמו שמכבי נראים, אולי הראפר יכול לעזור להם קצת בריבאונד.

למרות המצב הקשה אמר הקפטן שון ג'יימס: "כשגדלתי בברוקלין האזנתי למוזיקה של 50 סנט, גדלתי עליו. אני מודה לו שהגיע לפה כדי להראות הכרת תודה ואהבה למכבי תל אביב. זה כבוד בשבילי להיות איתו ונחמד לראות את האוזניות שמעוצבות בצבעים של מכבי תל אביב.

פיפטי סנט מצידו החמיא לקבוצה: "אני רוצה להיות מחובר להכי טובים מכבי הם הכי טובים, לכן זה הגיוני שאהיה קשור לקבוצה הזו. בראייה שלי מוזיקה חיונית לאתלטים, כי היא מסייעת להם להתרכז ולהירגע. מכאן שהחיבור לאוזניות שלי טבעי".

"מרגש אותי לפגוש אנשים ולהכיר אותם במדינה כמו ישראל", הוסיף הראפר. "הופעתי כאן בישראל לפני שבע שנים, ואני שמח ליצור שוב אינטראקציות עם אנשים טובים".

פיפטי סנט, מכבי תל אביב, 50 סנט, דורון ג'מצ'י (צילום: אודי ציטיאט)
ואני גדלתי על חמאת בוטנים | צילום: אודי ציטיאט

פיפטי סנט, מכבי תל אביב, 50 סנט, דיויד בלאט (צילום: אודי ציטיאט)
איך אתה בריבאונד הגנה? 50 סנט עם קואוץ' בלאט | צילום: אודי ציטיאט
פיפטי סנט, מכבי תל אביב, 50 סנט, שון ג'יימס (צילום: אודי ציטיאט)
נסעתי לישראל, הגעתי להיכל נוקיה, וכל מה שקיבלתי זה את החולצה הזו, | צילום: אודי ציטיאט
פיפטי סנט, מכבי תל אביב, 50 סנט (צילום: אודי ציטיאט)
וכדור חתום | צילום: אודי ציטיאט

_OBJ