בצל הגל הנוכחי של הקורונה שהגיע בחסותו של הזן האומיקרון, נסרין קדרי הודיעה בשעות האחרונות למעריצים שלה שהיא דוחה את ההופעות הקרובות שלה. הזמרת הייתה אמורה להופיע בהאנגר 11 בשבוע הבא שלוש פעמים, אך ככל הנראה מחשש לביטולי כרטיסים הן נדחו לפברואר.

"היי אהובים שלי, אני מקווה שאתם שומרים על עצמכם", פתחה את דבריה נסרין, "עקב התחלואה שעולה ועולה אני נאלצת לדחות את ההופעות שלי, כמו שאתם חיכיתם זה גם אני חיכיתי לזה כל כך. אבל אני רוצה לשמור עליכם ועל הבריאות שלכם אז אני נאלצת לדחות אותן ל-21 עד ה-23 בפברואר". על מנת להסיר כל ספק, היא הוסיפה שכל מי שכל הכרטיסים המקוריים יהיו תקפים לתאריכים החדשים.

ההחלטה שלה על דחיית ההופעות, מגיעה יומיים לאחר שגם מועדון הבארבי יצא בהודעה רשמית, שכללה ביקורת קשה נגד הממשלה, על דחיות ההופעות וסגירת השערים של המקום לשבועיים הקרובים: "קהל יקר, סופית נשבר לנו. הרמנו ידיים. נכנענו", נכתב בהודעה שלשום, "באין הנהגה אחראית שיודעת לקחת החלטות אמיצות, והטלפונים שלכם שלא מפסיקים לצלצל לטובת ביטול עקב בידוד, קרבה למאומת, קורונה על אמת או סתם התעטשות, החלטנו לקחת החלטה חד צדדית ולדחות את ההופעות עד סוף ינואר החל מה-15 בינואר".

View this post on Instagram

A post shared by נסרין קדרי | Nasreen Kadri (@nasrinkadry)