אין תמונה
הנה אני בא. דיויד גואטה

המפיק והדיג'יי דיוויד גואטה מגיע ארצה להופעה מיוחדת שתתקיים בגני התערוכה בתל אביב ביום שישי, 10 בספטמבר. החל מהשעה 16:00 יחממו דיג'ייז ישראלים עד לעלייתו של גואטה לבמה במסיבה שתימשך ועד חצות.

דיוויד גואטה הוא אחד ממפיקי הדאנס הגדולים בעולם בשנתיים האחרונות והכוכב הגדול במהפכת הדאנס שעברה על עולם הפופ האמריקני. הוא מיקסס את מדונה ובריטני ספירס, והפיק מוזיקלית את הבלאק אייד פיז בלהיט האימתני I Got A Feeling .

גואטה גם עבד עם מיני-דיוות כמו קליס, ג'ניפר לופז וקלי רולנד בלהיט "When Love Takes Over", אבל גולת הכותרת היא דיסק הסולו המצליח שלו, שכולל בתוכו להיטי ענק עם פרגי, "Sexy Chick" עם אייקון, עם רולנד, אסטל וקיד קאדי, ואסור לשכוח גם את ההפקה עם וויל.איי.אמ ללהיט המונדיאל של Knaan.

מקום בצמרת

גואטה אחראי לכמות להיטים גדולה בשלוש השנים האחרונות, מיצב עצמו בצמרת המפיקים המוזיקליים של עולם הפופ לצד שמות כמו טימברלנד, ואף נכנס אל המקום השלישי בטופ 100 של ה-DJ MAG.

מאחורי הבאתו של גואטה עומדים איש חיי הלילה והאומן 17 ראובן לובלין ואודי אפלבוים (לובליאנה הפקות) & איתן סלימי (סאס הפקות). במסגרת המופע שייערך בחסות "סמסונג" תתקיים ההשקה הרשמית למשקה BLU ENERGY VODKA. מחיר כרטיס רגיל לאירוע החל מ 160 ש"ח, מחיר כרטיס וי אי פי  החל מ 220 ש"ח.

דיויד גואטה ב-"Creamfields 2010"

>> LCD סאונדסיסטם הכי טובים בעולם