הרבה לפני שתמיר גרינברג עלה על הבמה של "הכוכב הבא" (מוצ"ש אחרי החדשות, קשת 12) וסחף את כולנו עם השיר המקורי שלו "Tell me where the light goes" ועם העיבוד המשוגע ל-"Fix You" שלא יוצא לנו מהראש, הוא היה נער כישרוני עם חלומות גדולים. ואיך אנחנו יודעים את זה? תגידו תודה רבה לד"ר גוגל.

מצאנו קטע וידאו מתוק ומפתיע במיוחד של תמיר מגיל 17, שמוכיח שגם נער צעיר יכול להכיל קול ענק. הוא ביצע את "Try A Little Tenderness" של אוטיס רדינג, אחד מזמרי הנשמה הגדולים והחשובים, שדורג במקום ה-8 ברשימת 100 הזמרים הגדולים בכל הזמנים. מתמודד "הכוכב הבא" ניגן ושר עם הרכב לא קטן של נערים, ורק מעצם בחירת השיר והיכולת הווקאלית, אפשר להבין שהאופי המוזיקלי שלו היה מגובש כבר מזמן.

כמה שנים לאחר מכן, תמיר כבר יצא להגשים את החלום מעבר לים, והתחיל קריירה מוזיקאלית בארצות הברית. אלא שמגפת הקורונה שפרצה, קטעה את העשייה בארץ הגשמת החלומות והוא חזר לישראל. למרות השינוי המפתיע, הוא לא וויתר והמשיך ליצור עם הרכב מוזיקאלי חדש.

תמיר הוציא כמה שירים מקוריים משלו, כשאחד מהם הוא השיר "Under The Water", והוא, איך לומר בעדינות - פשוט היסטרי. עם גרוב מטורף בשילוב וייב מהסרטים, גרפיקה מקורית והקול הממכר שלו, מדובר על להיט שרק מחכה להתפוצץ. את הניסיון כבר יש לו, אבל האם זה יספיק בשביל המיליון?