אין תמונה
מגיע לביתן 1. Avicci

הדי.ג'י הבינלאומי Avicii מגיע לראשונה לישראל ויופיע ביום חמישי, ה-2 בפברואר, בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב. פתיחת דלתות: 23:00. מחיר כרטיס:165 ₪ (הזמנות *9066).

Avicii הוא למעשה ילד הפלא השוודי טים ברלינג, בן טיפוחיהם של טייסטו ודייויד גואטה, האחראי ללהיט " Street Dancer", שנכנס היישר למקום הראשון במצעד Beatport, והוא גם "המוח" מאחורי "Seek Bromance" ו-"Fade Into Darkness".

בשנת 2009 הוכתר אביצ'י כ"פריצת השנה" במהדורה המיוחדת TOP100 של מגזין DJMAG, בו דורג במקום ה- 6 לצד השמות הגדולים, וכן הוכרז כ-"The Swedish Future" במגזין "Only for DJs".

השנה האחרונה הייתה שנת הפריצה הגדולה של אביצ'י, שמופיע בכל לילה והפך לשם חם בכל העולם. הוא הוציא את הלהיטים Levels, Penguin, Silhouettes ושיתף פעולה עם דיוויד גואטה באלבומו החדש "Nothing but the Beat".

הופעתו של Avicii תפתח את סדרת ההופעות מחו"ל במסגרת סדרת "XL Nightlife Festival 2012", שפותחת עונה שניה, אחרי שבשנה שעברה הגיעו ארצה במסגרתה מארק רונסון ולהקתו, בוב סינקלר, טייסטו, סאשה, גיא ברגר וסת' טרוקסלר ועוד. על הבאת המופע לישראל אחראים חברת ההפקות TLV CLUB בשיתוף ZIZI.