שלוש שנים אחרי ביקורה האחרון בישראל, ואחרי ארבעה אלבומי סולו הזמרת האמריקאית LP (לאורה פרגוליצי) נאלצת לדחות את הופעתה בישראל שתוכננה ליוני הקרוב, ומטעם הפקת המופע נמסר כי המועד החדש שנקבע לה הוא ה-27 ביוני 2021.

בהתאם, כלל הכרטיסים שנקנו לתאריך המקורי בישראל (28.6.20) כוחם יפה לתאריך החדש, באותם מקומות, באותו מחיר ובאותם תנאים. הפקת המופע, ככלל תחום המוסיקה, עושה כמיטב יכולתה לקדם ולאפשר את קיומם של המופעים ולתאם מועדים חדשים וכל זאת בכדי לאפשר נורמליזציה ושגרת חיים של הופעות ומוסיקה שכפי שנוכחנו להבין (שוב) שאין הרבה טעם בשגרה בלעדיה.

באלבומה החדש LP ממשיכה לקרוא תיגר על התפיסה והשמיעה ולשנות את כל מה שחשבנו שאנחנו יודעים על פופ, הכל לצד לוק לא מתחנף וצליל ייחודי.

בשנים האחרונות היה לחמוק מקולה יוצא הדופן של LP, מי שהתחילה את דרכה ככותבת שירים לזמרות כמו ריהאנה, כריסטינה אגילרה ושר, למרות שאת הפריצה הגדולה של חייבת LP לאלבום Lost On You ששלט במצעדי ההשמעות והפך את השריקה לטרנד לוהט גם מחוץ למגרשי הכדורגל.

הסינגל הנושא את שם האלבום חצה את רף 500 מיליון ההורדות והקליפים לסינגלים המצליחים מתוכו, ביניהם "When We’re High", "Muddy Waters" ו-"Lost On You" שהגיעו תוך שנה ל-280 מיליון צפיות.

באלבומה החדש LP ממשיכה לנפץ מוסכמות ולערבב זהויות, לוקחת לקצה אמירות וממשיכה לקדם פעילות חברתית לשוויון וקבלת האחר. יחד עם הסטייל הייחודי והקול העמוק הפכה פרגוליצי בשנים האחרונות לאייקון וסמל להעצמה ואינדיבידואליות שהיא ממשיכה לא להיכנע לתכתיבים של מגדר או לתבניות מוכרות.

לכרטיסים ופרטים נוספים ניתן ללחוץ על הלינק הבא (לקוחות אמריקן אקספרס ייהנו מהנחה בלעדית וכרטיס למופע החל מ-189 שקלים)