קוואמי יחצ (צילום: גוני ריסקין)
כבוד. קוואמי | צילום: גוני ריסקין

הפתעה משמחת. "קוואמי והחלבות" - שהם קוואמי דה לה פוקס, הידוע בשמו אייל פרידמן ולהקתו "החלבות" נחברו להיות המופע הפותח להופעה הגדולה של להקת לינקין פארק בפארק הירקון בתל אביב ב-15 בנובמבר 2010.

"זו שמחה גדולה", אומר קוואמי. "החלבות ואני נמצאים באחת התקופות הסוערות בחיינו המשותפים. להופעה לפני לינקין גייסנו כאורח את סולן להקת 'בצפר', אביטל תמיר ואנחנו לא יכולים כבר לחכות לתת בראש בפארק".

"קוואמי והחלבות" נבחרו בהחלטה משותפת של מנהלי וחברי לינקין פארק והמפיק שוקי וייס. זאת אחרי שמיום ההודעה על הגעתה של הלהקה לישראל זרמו למשרדו של וייס עשרות פניות של אמנים ולהקות מקומיות שביקשו לפתוח את המופע. רוב הפניות היו מאמנים ולהקות ראויים, אומרים בהפקה.

אך חברי לינקין פארק ידועים בכך שבאופן מסורתי חשוב להם לבחור את המופע הפותח בעצמם. במהלך סוף השבוע האחרון האזינו חברי לינקין פארק לחומרים שנשלחו אליהם והיו שותפים לקבלת ההחלטה.

מככבים ברדיו בלהיט חדש עם פורטיס

בהקשר זה כדאי לזכור שבימים אלה מככבים קוואמי והחלבות בתחנות הרדיו עם הלהיט "תסחטי אותי", המשותף עם רמי פורטיס, שהוא אחד ממיוצגיו הותיקים של שוקי וייס. השיר יצא לקראת אלבומו השני של ההרכב, שיגיע כשלוש שנים אחרי אלבומם המצויין "מלחמת פופ" (2007).

כזכור, לינקין פארק, אחת הלהקות המצליחות כיום בעולם, תגיע ארצה לאחר יציאת  "A Thousand Suns" אלבומה החדש, מתוכו מככב בתחנות הרדיו הלהיט "The Catalyst". מכירת הכרטיסים למופע נמשכת כשמחיר כרטיס עומד כרגע על 370 ₪. כמו כן, נותרו כרטיסי VIP בודדים במחיר של 750 ₪ המעניקים חנייה בפארק, כניסת VIP ומשקה ראשון חופשי.

>> אסף אבידן והמוג'וז ישיקו אלבום חדש בחסות בירה מכבי