אין תמונה
בלונד רד-הד

פסטיבל הפיקניק של קיץ 2011 מתרחב עם ההכרזה על הגיטריסטית קאקי קינג והראפרים כהן ומושון, שיופיעו עם מובי וקרודר ודורפמייסטר ב-12 ביולי, ולהקת בלונד רדהד שתצטרף לג'יינס אדיקשן ב-1 בספטמבר.

הן בלונד רד הד והן קאקי שינג כבר הופיעו בארץ בעבר. בשבועות הקרובים צפויים להתפרסם שמות נוספים שיצטרפו לפיק.ניק, שכל הופעותיו יתקיימו בגני התערוכה בתל אביב.

בלונד רד הד

טריו הרוק הניו יורקי בראשות הסולנית היפנית קאזו מאקינו, והאחים האיטלקיים, אמדאו וסימונה פאצ'ה ישובו לישראל להצטרף לג'יינס אדיקשיין בליין אפ. המוזיקה שלהם מוגדרת "רוק כאוטי ואמנותי", עשיר בגיטרות ומקצבים שמעליהם מרחף קולה של קאזו.

את אלבומם הראשון ב1994 הפיק סטיב שלי, מתופף סוניק יות' תחת הלייבל שלו. אלבומם הרביעי Misery Is A Butterfly שיצא בלייבל הנחשב AD4 ב 2004 הטיס את הלהקה להצלחה אדירה בסצנת האנדרגראונד הבינלאומית ואפשר לומר בוודאות שמאלבום לאלבום הפך ההרכב לאהוב ומוכר באירופה וגם כאן בישראל. אלבומם השמיני והאחרון עד כה, יצא ב 2010 ונקרא Penny Sparkle.

הגעתם הראשונה לארץ, אמורה הייתה להיות כחימום להופעתם של דפש מוד שבוטלה בקיץ 2006 ולאחר מספר חודשים הוזמנו לשני מופעים בישראל ב 2007, בבארבי ת"א ובהאנגר 11, שיצרו סביבם "באז" בארץ.

קאקי קינג

אין תמונה
תעשה את זה בגני התערוכה. קאקי קינג

כפי שאמר זאת דייב גרוהל (נירוונה, פו פייטרס): "יש נגני גיטרה טובים, ויש נגני גיטרה ממש טובים. ואז יש את קאקי קינג".

המוזיקאית המוכשרת הספיקה כבר להיכלל ברשימת "אלוהי הגיטרה החדשים" של הרולינג סטונס, לצאת לסיבוב הופעות עם הפו פייטרס ולהתארח במופעים שלהם, לעבוד יחד עם אדי וודר (פרל ג'אם) על פס הקול של "Into The Wild", שגרף פרסים מכל כיוון ובעיקר להמשיך להשליט כח נשי חזק בעולם הגברים, עם תארים מרשימים ששמים אותה על מפת הגיטריסטים הטובים כיום בעולם.

קאקי קינג תגיע ארצה בפעם השנייה, אחרי ביקור בישראל לפני כשנה, בו קיימה מופע משותף עם תמר אייזנמן.  הפעם תופיע קינג עם הרכב מלא משלה

כהן@מושון

הטריו כהן@מושון כולל את כהן (מיכאל כהן), מושון (השחקן מיכאל מושונוב) והסקרצ'ר וולטר איינשטיין צפרדע (איתי דראי). יחד הם מוציאים בקרוב אלבום חדש בשם "מחשב לכל ילד" עליו עבדו כשלוש שנים, אחרי שסיימו את העבודה על אלבומם הראשון "כושר גופני". האלבום החדש מכיל יותר נגינה חיה מקודמו ומציג שיתופי פעולה עם שורה של מוזיקאים. סינגל ראשון מהאלבום החדש ייצא במהלך יוני 2011. במופע יבצעו המושונים שירים משני האלבומים.

מחירי כרטיסים

הזדמנות אחרונה לרכישה מוקדמת של כרטיסים ב- 295 ₪, רגע לפני שמחיר עולה ל- 370₪.
עם עליית המחירים, יוצעו כרטיסים משולבים לפיק.ניקים כדלקמן:
כרטיסים לשני ארועי PIC.NIC במחיר: 640₪
כרטיסים לשלושת אירועי PIC.NIC במחיר: 750₪ בלבד.
לנוחיות הקהל תתאפשר רכישת כרטיסים משולבים בשלושה תשלומים בנקודות המכירה:
איוונטים- www.eventim.co.il *9066
קסטל-  *8965 www.TKTS.co.il