אדיר גץ, יוצא העונה האחרונה של כוכב נולד, צילם היום את הקליפ לשירו "יופייך", שאת מילותיו חיבר אלירז שדה. אלירז, ושותפתו להגשה בערוץ 24, סיון קליין, הצטלמו לקליפ יחד עם גץ, והפגינו קרבה מסקרנת.

הקליפ, בבימויו של עוזי ג'ורג', צולם במספר לוקיישנים, בניהם הילטון מגה-בר, תחנת דלק בפתח תקווה ודירה בכפר סירקין. את התסריט חיבר אלירז, שזכ למחאות מהבמאי ג'ורג': "תסריט מבריק ומרגש שאלירז שדה כתב, בו הוא גם השחקן הראשי, שמאבד את אהבת נעוריו בשל תהליך שעוברת אהובתו המסונוורת מחיי הזוהר, בתפקיד זה משחקת סיוון קליין". במהלך הקליפ מופיע אדיר גץ ומלווה בשירה את הצמד, כשהשיר מהווה פס-קול לסיפור העלילה.

אלירז: "החיבור עם אדיר גץ נוצר באורח פלא"

"החיבור עם אדיר גץ נוצר באורח פלא ואני שמח עליו עד היום", אומר אלירז שדה. "יום הצילומים הזה רק הוכיח לי כמה כישרון יש באדיר. הקליפ מספר משהו שבאמצעותו אפשר להבין עוד יותר לעומק את השיר. אני בטוח שנעבוד יחד בעתיד".

"העבודה על הקליפ הראשון שלי היא חוויה מרגשת במיוחד עם החיבור לתסריט אותו כתב אלירז", הוסיף גץ. "עבר עלי יום כייף של ממש ואני בטוח שהתוצאה תהיה נפלאה. זו הזדמנות טובה לראות את העומק של השיר, כשדרך הקליפ מתגלה הטקסט".

כזכור, לפני "יופייך" הוציא גץ את השיר "הבחור הביישן על הפסנתר", שיצא רשמית אחרי שגץ כבר שר אותו באודישנים ל"כוכב נולד".

אדיר גץ, אלירז שדה, סיון קליין 2 (צילום: סיגל שגב)
סיון קליין, אדיר גץ ואלירז שדה מקבלים הדרכה מהבמאי עוזי ג'ורג' בצילומי הקליפ | צילום: סיגל שגב
אדיר גץ, אלירז שדה, סיון קליין 1 (צילום: סיגל שגב)
טריו מרגש. אלירז שדה, סיון קליין ואדיר גץ | צילום: סיגל שגב

>> משה פרץ מעלה סדרת הופעות אינטימיות בזאפה