תומר ממיה מוציא את השיר "נתתי קולי", סינגל שני מתוך אלבומו השני, "זיכרון דברים", שייצא בזמן הקרוב. השיר מדבר, לדברי ממיה, על אהבה ופחד מאלוהים, על הסתירה בין הרצון להתקרב ולהתרחק בו זמנית. אומנם השיר נתפס כשיר אהבה לאישה אך בעצם מדובר על אמונה, על הגבול החמקמק בין הנסתר לגלוי.

באלבום המתקרב כתב והלחין ממיה את כל השירים, כשעל ההפקה והעיבוד המוזיקלייים אחראי אלדד ציטרין. השיר הראשון שיצא מהאלבום, "מריח כישלון", זכה לתגובות טובות, למרות שמו המאתגר.

אלבומו הראשון של ממיה "סימנים של בוקר" יצא לפני כ- 3 שנים בלייבל ,בארבי רקורדס" של שאול מזרחי. האלבום וזכה להתעניינות וביקורות חיוביות הן מצד הקהל והן מצד התקשורת, שהכתירה את ממיה כאחד הקולות המבטיחים בדור החדש של המוזיקה הישראלית.

בימים אלה מעלה תומר ממיה מופע חדש עם שירים משני האלבומים, כשאת האלבום החדש ניתן כבר לרכוש בהופעות. ההופעה הקרובה תתקיים במועדון הבארבי בתל-אביב ב-26.5. מחיר הכרטיס 60 ₪ וכולל את אלבום.

את ממיה יחמם צמד "ארמדילוס" - מאור גולדשטיין ועידו פרנקל, שמגישים הופעת שירי נונסנס וקטעי קישור קומיים ומוכרים מהתכנית "אין מה לראות", המשודרת בערוץ "ביפ".