רובי וויליאמס יופיע בפארק הירקון בתל אביב ב-2 במאי 2015, כך מאשר הבוקר ל-mako גורם בכיר בתעשיית המוזיקה, בעקבות פרסום ב"ידיעות אחרונות". שכרו של הכוכב יעמוד על כמיליון וחצי עד שני מיליון דולר. ל-mako נודע שההופעה כבר סגורה, אבל החוזה הסופי טרם נחתם. רק אחרי החתימה תחל מכירת הכרטיסים, ובהפקה מקווים למלא את הפארק בחמישים אלף מעריצים ומעריצות.

מדובר במופע שכל המפיקים הבכירים בישראל, המתמחים בהבאת הופעות גדולות מחו"ל לארץ, התחרו עליו. המפיק גד אורון, ששמו הוזכר כאחד המתחרים (ומשתף פעולה בהופעות גדולות עם המפיק מרסל אברהם), אומר הבוקר: "אנחנו מנהלים משאים ומתנים עם כל מיני אמנים. עוד אין שום חוזה חתום".

בשנים האחרונות ניהלו מעריצות ישראליות קמפיין להבאתו של רובי וויליאמס לישראל. באחד הרגעים הבלתי נשכחים, בהופעה שלו עם להקת "טייק ד'את" באיצטדיון וומבלי בלונדון, העבירו מעריצות לוויליאמס דגל ישראל, והכוכב נישק אותו והתעטף בו.

אין תמונה
שפתיים יישקו. רובי וויליאמס מנשק את דגל ישראל בהופעה של טייק ד'את בלונדון

רובי וויליאמס, שב-13 בפברואר הקרוב יחגוג 41, הוא מגדולי כוכבי הפופ בעולם בשני העשורים האחרונים. רשימת הלהיטים שלו ארוכה וכוללת שירים כמו Let Me Entertain You, Angels, Millenium, Feel, Rock Dj, She's the One, Somethin' Stupid, Old Before I Die, No Regrets, ועוד רבים. באפריל 2009 פרסמה אקו"ם ש-"Feel" הוא השיר הלועזי הכי מושמע ברדיו בישראל בשנים 2000 - 2008, בתחנות המדווחות. כמו כן הקליט וויליאמס לא מעט גרסאות כיסוי מוצלחות בקריירה, והוא יכול לבצע גם מהן על הבמה בפארק. ואם ממש יתחשק לו, הקהל לא יתנגד גם לאיזה להיט נוסטלגי מימי "טייק ד'את" העליזים.

הצליח בגדול, וחזר בזמן ל"טייק ד'את"

רובי וויליאמס הוא, כזכור, יוצא להקת הבנים הבריטית "טייק ד'את'" שכיכבה על הבמות בשנות ה-90'. אחריה פיתח קריירת סולו משגשגת. במהלך השנים נמכרו אלבומיו ב-57 מיליוני עותקים ברחבי העולם. הוא מכר יותר אלבומים בבריטניה מכל זמר-סולו אחר וזכה בהכי הרבה פרסי "בריטס", 17 במספר. ב-2004 נכנס ל"היכל התהילה של המוזיקה הבריטית", אחרי שזכה בתואר "אמן העשור" של שנות ה-90'.  וויליאמס אף מחזיק בשיא גינס - לסיבוב ההופעות שלו בשנת 2006 נמכרו 1.6 מיליון כרטיסים ביום אחד.

וויליאמס גם ידע להתאחד עם חבריו בעיתוי המתאים, לפני כשלוש שנים, כדי לקצור את פירות הנוסטלגיה ולצאת לסיבוב הופעות ענק, שנחשב למצליח ביותר בבריטניה אי פעם. בין מאי 2011 למאי 2012 הרוויחו חברי טייק ד'את, ביניהם וויליאמס והכוכב השני בלהקה, גרי בארלו, 69 מיליון דולר רק מהופעות.

אלבומו האחרון של רובי וויליאמס, "Swing Both Ways", יצא בדצמבר 2013 וכלל שיתופי פעולה עם כוכבים צעירים ממנו, כמו לילי אלן, רופוס וויינרייט, קלי קלארקסון, אולי מארס ומייקל בובלה, בשירים מקוריים לצד כמה קאברים. הלהיט הכי חדש שלו הוא "The Days", בשיתוף פעולה עם אביצ'י, שיר שיצא רק לפני כמה ימים ובקרוב צפוי להפוך להצלחה בינלאומית.