דן תורן והראל שרייבר (המכונה "נהג הפרדות" מהליבל "אק-דק") מוציאים אלבום בשם "מילים נוזליות", שהוקלט ב-31 במאי 2008 בחצות, בשידור חי ברדיו תל-אביב, במסגרת תוכניתו השבועית של תורן "כאן דן 2.0". מדובר במהלך שטרם נעשה קודם לכן בארץ.

בהקלטה ניגן דן תורן בגיטרה ובבומרנג - מכשיר שיוצר לופים בזמן אמת. שרייבר ניגן במכונת תופים 808, מחשב ועוד כמה "מכשירים סודיים". מהאלבום יוצא השבוע השיר "אם רואים את הים". שאר הקטעים באלבום הם : "סרטים באנטנות", "יש אנשים", "נחיה ונראה", "חוסמסה", "סיסמאות הגנה", "רוני", "מסע דמיון", "בציפורניים". כל השירים ניתנים להורדה חופשית באתר הבית של דן תורן.

תחילת הקשר בין תורן לשרייבר  במחלקה לתקשורת חזותית של בית הספר לאמנות "בצלאל". שרייבר למד אצל תורן ובין השניים נרקמה ידידות של שני מוזיקאים. ביולי 2007 הוזמנו שניהם להופיע במיצג הסיום של ישי גרוס בבית הספר. הם החליטו להיפגש על הבמה ללא חזרות והביאו עמם את כלי הנגינה המדוברים. ההופעה הוקלטה ובמשך שנה חיפשו השניים את ההזדמנות להיפגש שוב עם הכלים והמילים.

לפני ההקלטה ברדיו נכנסו תורן ושרייבר לתקופת חזרות אינטנסיבית, מתוך מטרה להקליט את החומרים המשותפים בהופעה חיה ברדיו. טכנאי הקלטות גיל טלמן, שמתמחה בהופעות חיות והקליט גם את פול מקרטני בפארק הירקון הקליט את האלבום "מילים נוזליות" בזמן השידור. לאון "נפוליאון" פלדמן הגיש את התוכנית וקולו נשמע היטב בתחילת הדיסק. מאוחר יותר "העלה" בהקלטה פיטר רוט ("מוניקה סקס", שלמה ארצי) בס וגיטרה על כמה קטעים.

לדברי תורן ושרייבר "מילים נוזליות" היא "יצירה יוצאת דופן כתוצאה ממפגש של שני מוזיקאים שונים. חצי שעה מרגשת של מילים ומוזיקה על התפר הדק בין אומנות המילה המדוברת לבין מוסיקה אלקטרונית".