אין תמונה
חוזרת להיכל. אחינועם ניני

אחינועם ניני השיקה בפסטיבל ישראל את המופע "ארץ, שיר", המבוסס על האלבום החדש שהוציאה "ארץ שיר", הכולל גרסאות כיסוי למיטב הקלאסיקה של שירי ארץ ישראל והזמר העברי. במופע ליוותה את ניני תזמורת סימפונית.

הבוקר מודיעה ניני כי תופיע עם "ארץ שיר" בהיכל התרבות בתל אביב ב-2 באוגוסט 2011, בליווי התזמורת הסימפונית חיפה. אורחת מיוחדת במופע תהיה הזמרת הותיקה אסתר עופרים. ביצוע של ניני ל"היו לילות" הקלאסי של עופרים ייצא בקרוב כסינגל לרדיו מתוך האלבום.

תהיה זו הפעם הראשונה בקריירה הענפה שלה, שבה תארח ניני את עופרים. לדבריה היא אוהבת ומוקירה מילדות כזמרת שהשפיעה עליה מאוד. יהיה זה מפגש פסגה ראשון של השתיים, שאמור להיות מאורע יוצא דופן לאוהבי הזמר הישראלי.

בפעם הראשונה עם אסתר עופרים

במופע תבצע אחינועם את שירי האלבום החדש, וביניהם: יש אי שם, מקום לדאגה, החליל, היו לילות, זמר מפוחית, רוח סתיו, שיר משמר, שיר ערש ואחרים. כמו כן תשיר אחינועם ממבחר להיטיה הגדולים והאהובים.

עם ניני יופיע על הבמה גם הגיטריסט והמלווה הקבוע שלה, גיל דור, שהיה שותף ליצירת האלבום "ארץ שיר", אשר נמכר עד עתה בכעשרת אלפים עותקים. הפעם האחרונה בה דור וניני הופיעו בהיכל התרבות בתל אביב היתה לפני כשמונה שנים. דור אחראי במופע על עיבודי התזמורת יחד עם מנצח התזמורת אילן מוכיח. (כרטיס: 130-260 ₪, "לאן").

הערב, ב-12 ביוני, תתארח ניני יחד עם ידידתה מירה עווד בהופעתו של הטנור אנדראה בוצ'לי למרגלות המצדה.

>> מארינה מקסימיליאן בלומין ושלמה גרוניך משבחים את ברד מלדאו