אודיה שכחה את נועה או שזו עקיצה? אודיה העלתה הערב (מוצ"ש) פוסט תודות לכל מי שלקח חלק בשתי הופעותיה בהיכל מנורה שהתקיימו ברביעי וחמישי. הזמרת הצעירה דאגה להודות לכל מי שלקח חלק באירועים מהמנהלים האישיים, אנשי יחסי הציבור והסטייליסטית שלה ועד לזמרים שהתארחו מגל אדם ונורוז, דרך עידן רייכל ועד לרואי אדם. רק מישהי אחת היא שכחה: נועה קירל.

נועה ואודיה ביצעו יחד בהופעה ביום רביעי את "פנתרה" ולאחר מכן את הלהיט המשותף "מאמי". חצי שעה אחרי שהפוסט היה באוויר ומספר תגובות של מעריצות שתהו איפה כוכבת פופ, אודיה ערכה אותו והוסיפה את קירל בתיוגים מתחת לאושר כהן. היא גם הוסיפה בשביל לנסות להבהיר: "סיכום הופעה 2".

חשוב לציין שאחרי ההופעה הראשונה אודיה העלתה פוסט קצר שבו הודתה לרואי שהתארח ולנועה כתבה "למלכה, אני אוהבת אותך". אם מדובר באמת בסיכום ההופעה השנייה, אודיה אולי לא הייתה צריכה להכניס את קירל, אבל בכל זאת היא תייגה אותה אחרי שעלו השאלות. קירל, שהמריאה לארצות הברית העלתה סרטון הכנות, אליו אודיה הגיבה בלבבות. כמובן שאפשר לתהות אם בעצם מדובר בתרגיל יח"צני, אבל כוכבת בסדר גודל של קירל כבר לא במצב שהיא צריכה תרגילים.