בן סנוף רק אחד (צילום: יניר סלע)
אין לו בעיה עם זה. בן סנוף | צילום: יניר סלע

הזמר בן סנוף כבר הראה שהוא יודע איך לחצות גבולות ולגשר בין קהל דתי, חרדי וחילוני, אבל נדמה שהפעם המשימה שלו תהיה מאתגרת במיוחד. ביום חמישי הקרוב צפוי בן סנוף להופיע במסיבה של "אריסה" - סדרת מסיבות המיועדת לבני ובנות הקהילה הגאה.

ב"אריסה" מתמחים באירוח של אמנים מפורסמים, בעיקר מהאגף הים תיכוני, כמו הפרויקט של רביבו, דודו אהרון, מרגול, זהבה בן וג'ולייטה, מתוך הערצה וכבוד לז'אנר שעושה שמח. כעת הם הזמינו את בן סנוף, זמר חרדי-דתי, ששר בעיקר שירי קודש ואמונה, והפך לאחד מיצרני שירי החופות המובילים בארץ, עם להיטים כמו "אם אשכחך ירושלים", "שיר למעלות" ו"האישה של חיי".

"עם הפתיחה של השנה החדשה החלטנו לחגוג באריסה את הרגע הכי פורח בחתונה ולארח בפעם הראשונה זמר חרדי במסיבת גייז, את המלך של ברכות הכלה ששום כניסה לחופה של כלה פרחה לא שלמה בלעדיו כדי שכולנו נגיע במהרה לחופה וקידושים בע"ה", נאמר בהודעה שפרסמה ההפקה.

אז איך יסתדר בן סנוף החרדי, בן 26, איש משפחה, שמתגורר מצפת, ומופיע בעיקר בחתונות, עם הקהל הלוהט שמחכה לו בליין של "אריסה" במועדון הקומפורט 13 בתל אביב? סנוף אומר: "אני מרגיש שבאמצעות השירה שלי אני משמש כשליחו של בורא עולם. אני מופיע לכל סוגי הקהלים ולא נוהג לפסול אנשים על סמך גזע, מין או דת מסויימים".

שני הסינגלים האחרונים של בן סנוף היו "חמסה" ("בלי עין הרע הכל טוב") הקצבי ושיר האהבה והחופות "בואי בשלום", שניהם יצאו כסינגלים מתוך אלבומו הרביעי שצפוי לצאת בקרוב.