בשקט בשקט, מתחת לרדאר התקשורתי, העביר לאחרונה איתי לוי את כל הפעילות המוזיקלית והעסקית שלו למשרד עצמאי. לוי, שבשנה האחרונה נחשב לשם החם ביותר בתעשיית המוזיקה, העתיק לפני כחצי שנה, בהסכם שקט ובלחיצת יד עם השניים שבנו אותו, אייל גולן ובני פרץ, את התנהלותו למשרד בו הוא מנהל את עצמו, הרחק מעין הסערה התקשורתית.

על פי מקורבים ללוי ול"ליאם הפקות", למרות היציאה לדרך עצמאית, איתי ממשיך להיות מנוהל על ידי בני פרץ ואייל גולן. "בני מנהל את איתי ועומד בקשר מול מעיין ארביב, שבעיני בני היא מזכירתו האישית של איתי, אבל בפועל היא זו שמנהלת אותו - וזה גם כתוב בכל הקרדיטים", מספר ל-mako מקורב לשניים. "ליאם הפקות עדיין עומדים בקשר מקצועי עם ארביב שמנהלת אישית את איתי וקובעת לו את כל הלוז" .

לוי, שחתום ב"ליאם הפקות" עד 2026, נמצא בקשר רציף עם פרץ וגולן, ואף שומר על קשר חברי עם השניים. העתקת פעילותו למשרד עצמאי שנפתח לאחרונה בראשון לציון על שם אמו, "רות הפקות", הפכה לשיחת היום בתעשייה, ובכל מפגש ושיחה עם בכירים בתעשיית המוזיקה, יש שרואים במהלך של לוי כצעד קיצוני נוסף עקב סדק שנוצר ב"ליאם הפקות".

"אתה מרגיש שיש סוג של שינוי באווירה במשרד", מספר אדם שפוקד לא מעט את משרדי "ליאם הפקות". "האווירה שונה, יש פחות 'וייב' באוויר, ושיכרון הכח שהיה למשרד הזה ירד. גם הריחוק של אייל ובני מורגש באוויר", מוסיף אותו מקורב, אבל מתברר שהמהלך הקיצוני של לוי הגיע דווקא ממניע אחר שלא קשור כלל לסכסוך של שני השמות הבולטים במשרד.

View this post on Instagram

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

"מפריע לאיתי שאומרים כל הזמן שהוא בן חסותו של אייל גולן", מספר מקורב לכל הנפשות הפועלות. "כשאומרים לו את זה הוא נפגע, מתעצבן, וקשה לו עם זה מאוד". וכך, מתברר כי ההסכם שחתם לוי עם גולן ופרץ עומד על מספר שנים נוספות בחלוקת רווחים של 25% לגולן, 25% לפרץ ו-50% יקבל לוי אחרי הוצאות - או בקיצור: איתי לוי, ללא ספק, כבר לא נמצא בצלו של אייל גולן.

בשנה האחרונה, את זה אנחנו כנראה לא מחדשים לאיש, יומן ההופעות של לוי מפוצץ, ומאחוריו כבר עומדים להיטים רבים, מופעי סולד אאוט, וכידוע, הוא גם שימש כשופט בעונה האחרונה של "הכוכב הבא" - ראיה נוספת לכך שלוי מנסה למקם את עצמו רחוק מצלו הגדול של גולן.

"תכנס למשרד החדש שלו ותבין מיד שהגעת למשרד ששייך רק לאיתי לוי", חושף מקורב נוסף. "אם זה התמונות במקום וההתנהלות של המשרד שהיא רק סביב השם איתי לוי". אגב, במקרה או שלא, משרדו החדש של לוי ממוקם בצמוד למשרדו של איש העסקים שפי ששון, מי שנחשב לאיש עסקים מקושר היטב.

"איתי רוצה להרחיב את פעילותו גם לתחום הנדל"ן, והוא עושה רכישות משתלמות - בכל זאת ההכנסה שלו כאמן היא מאוד גבוהה, ואת חלק מהכסף הוא החליט למנף לעסקים מסוג זה. הוא מתייעץ המון עם שפי בכל מה שקשור לעסקים והשקעות", מספר אדם שמכיר היטב את לוי.

View this post on Instagram

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

מקורב נוסף ללוי ול"ליאם הפקות" מוסיף סיבה נוספת למעבר והבחירה להתנהלות החדשה של לוי: "הייתי פעם בפגישה עם איתי, בני והצוות לגבי מופע ענק שהתקיים בזמנו. איתי התערב בכל פרט קטן, שאל מלא שאלות והתעקש על כל דבר קטן במופע. הבן אדם הזה פדנט ממש באופן של להעריץ אותו - ועכשיו שהוא כוח ואמן מבוקש - הוא רוצה שהכל יהיה בשליטתו המלאה".

גורם נוסף שעבד בעבר עם לוי במשרדי "ליאם הפקות" מסכם: "תבין כאכון, איתי לוי חייב להיות בעניינים על כל דבר. הוא תמיד עם היד על הדופק. איך כתוב בתורה? ידו בכל ויד כל בו, זה איתי לוי".

אייל גולן מסר בתגובה: "אני מאוד אוהב את איתי, מאמין באיתי, אמשיך לתמוך באיתי ולעשות בשביל איתי כדי שימשיך להצליח ויעלה למעלה. איתי הוא בן משפחה לבית ליאם הפקות".

בני פרץ מסר בתגובה: "במקרה המשרד הזה נסגר כי הוא לא נוח לאיתי והוא העביר את עבודתה של מעיין לביתו. היא שעוזרת לו בעניינים האישיים ובפעילויות האישיות שלו. מעיין נשארה, מנהלת ופועלת איתו. אין כלום, הכל כרגיל - אייל נשאר ואיתי נשאר, והלוואי וכל החזיתות בעולם היו בטוב כמו שטוב עם איתי לוי. מהיום הראשון איתי לוי שותף בכל מאסטר ובכל שיר שהוא הוציא. זה לא מהיום, זה מהתחלה - אם זה כתוב בסינגל אחד ולא בשני - אין פה שום הבדל"

איתי לוי מסר בתגובה: "זאת זכות ענקית להיות ולגדול ליד הזמר הכי גדול בישראל. אייל ובני הם שליחים של הכרת הטוב וזה שמור להם אצלי כל חיי. אני ממשיך ואמשיך לעשות מוזיקה ורק טוב לעם ישראל זאת השליחות שלי".