הזמר איתי לוי הפנה היום (רביעי) אצבע מאשימה כלפי ראש הממשלה בנימין נתניהו בדיון של השדולה למען התרבות בכנסת בראשות עפר שלח, אורלי פרומן, ניצן הורוביץ, וטען שעולם התרבות נזנח. לוי, שכזכור כבר פנה  לנתניהו בעבר במכתב חריף, המשיך באותו הקו: "הראשון להתקשר כשמביאים את האירווזיון או מדליה זה ראש הממשלה בנימין נתניהו. זה כיף לבוא בשמחות, לפעמים צריך לבוא גם בהלוויות".

למרות שקיים הבדל ברור בכמות ובצפיפות בין מרכז מסחרי לבין חתונה או הופעה, לטענת לוי זה "כואב לי ועצוב לי כשאני רואה שקניונים נפתחים או דברים קורים - כשזה מגיע לעולם התרבות זה תמיד כאילו שאנחנו מוקצים ושאסור לנו לשיר ליד אנשים". לוי הסביר שהתחושה שפעולות הממשלה גורמות לו להרגיש כאילו שהאמנים הם אלו שהביאו את הקורונה: "אם אנחנו שרים ומופיעים כולם חולים בחתונה".

מאז התפרצות הנגיף לא מעט אמנים הפרו את ההנחיות כל אחד בדרכו, כולל איתי לוי עצמו כמה פעמים. הפעם הראשונה הייתה בתקופת הסגר הראשון כאשר בחר לחגוג את המימונה עם חברים. בהמשך חגג את ל"ג בעומר בהופעה בניגוד להנחיות.

בראיון שהעניק בעבר לגדעון אוקו, שביקש את תגובתו על הביקורת על כך שבמהלך צילומי אחד הקליפים שלו הופרו ההנחיות, ענה האחרון: "זה לא מפריע לנו, אני מקווה שכל המצקצקים בלשונם יקנו כרטיסים להופעות בקיסריה ויבואו לעשות כפיים".