מילים, לחן והפקה מוזיקלית: נדב אזולאי וגיל נמט בימוי, צילום ועריכה: גיל נמט

כבר כמה שנים שבירת הנגב מניבה פירות מעניינים. תמצאו בה יוצרים שפועלים בה כבר שנים כמו דויד פרץ (שבעבר הנהיג את להקת בלובנד) לצד כוחות יצירתיים חדשים כמו אביב נוימן וטל אורן שמעוררים עניין גם מחוץ לגבולותיה. גם פליטים מתל אביב תמצאו שם - איתי פרל עבר לבאר שבע לפני כמה שנים, מה שלא עוצר מבעדו להמשיך ולעבוד עם אמנים רבים מהמרכז. מה קורה שם בדרום? אלבום אוסף מקומי חדש יעזור לכם להבין מה כל העניין.

אוסף 08 ייאגד שבעה שירים של שבעה הרכבים ויוצרים מבאר שבע. הפרויקט, שמופק על ידי מרכז הצעירים של העיר, איפשר לאמנים הנבחרים להקליט שירים חדשים במיוחד לאוסף, וגם להפיק לכל אחד מהם קליפ שמבויים על ידי גיל נמט. אותו גיל נמט מוציא היום שיר מהאלבום, יחד עם שותפו ליצירה זה מכבר, נדב אזולאי. השניים ידועים בעיר ומחוץ לה כדמויות מרכזיות בסצנה המקומית - הם כותבים ומופיעים כצמד, מפיקים יחד עבור אמנים רבים אחרים, ומנהלים את אולפן ההקלטות "קקטוס" שהולך ומתפתח. באוסף 08 הם מגלים ששם במדבר הם מצאו את "התשובה להכל", בשיר חדש בו מנגן איתם גם אלון עדר. מה התשובה? תמצאו אותה בקליפ המצורף. 

עוד ב-mako מוזיקה:

האמנים הנוספים שמשתתפים באלבום האוסף 08, שייצא בינואר הקרוב, הם דויד פרץ, אביב נוימן, חנוך טיאר וה"אופרייטעס", תמר אבשלום, יוסי שטרית ואיתי פרל. את נדב אזולאי תוכלו לתפוס באחת מהופעותיו הקרובות - ב-18.11 (היום) בצוזאמן תל אביב, ב-21.11 בטנג'רין ראש פינה, ב-28.11 בחאנל'ה ירושלים ובעוד שורה של הופעות נוספות. אם טרם טעמתם מהתוצרים האותנטיים של הדרום, הגיע הזמן. 

נדב אזולאי וגיל נמט (צילום: יואב פיצ'רסקי,  יח"צ)
מצאו את התשובה להכל בבאר שבע. גיל נמט ונדב אזולאי | צילום: יואב פיצ'רסקי, יח"צ