אין תמונה
מת על בצפר. בוב מארלי

חגיגות יום ההולדת ה-66 של בוב מארלי יתקיימו ביום חמישי ה-17 בפברואר בבארבי תל אביב החל מהשעה 21:30. המופע, שכבר הפך למסורת בישראל, יחבר על במה אחת כמה ממיטב האמנים בארץ וביניהם: קרולינה, מוקי, עלמה זוהר, עמרי גליקמן (התקווה 6), אקסום, אביטל תמיר ומתן כהן (בצפר),

וכן לוקץ', פישי הגדול, גדי אלטמן ("כוח ראסטה"), אלרן דקל (פאנקנשטיין) , ראס דניאל,  גילי יאלו (זבולון דאב), דביר כהן (דיוואן הלב), אוריג'ה, לירון אורפז(קוזמן), שוהם ויגיסר(פנדה קוואט), נתן ונדה (החבורה) ועוד.

שחזורים למארלי, ואינטרפרטציות חדשות

קרולינה הופעה 1 (צילום: muper photo)
לא אישה אל תבכי. קרולינה | צילום: muper photo

כידוע, בשנת 1991 הכריזה ממשלת ג'מייקה על יום הולדתו של בוב מארלי כיום חג לאומי, והחגיגות מתקיימות ברחבי העולם כולו, גם בישראל. זה מספר שנים שגם קהילת המוזיקה הישראלית נותנת כבוד לראסטה-מן האגדי, שהכניס את הרגאיי לכל בית בעולם החדיר אותו למיינסטרים.

ההופעה לכבוד יום הולדתו של בוב מארלי הפכה כבר למסורת, ומגיעים אליה חובבי מוזיקה ובליינים מכל קצוות הארץ. כמו בכל שנה, גם השנה החגיגה הינה תמהיל של רוטס, רוק ורגאיי. אמנים ומוזיקאים שמרגישים מושפעים ממלך הרגאיי המנוח יבצעו שחזורים לביצועים האהובים שלו, כמו גם אינטרפרטציות חדשות ומסקרנות למיטב להיטיו.

על הגיטרה: כוח ראסטה

את האמנים תלווה סופר גרופ גרובית שתורכב מאסתר ראדה – שירה; מיכאל אבגיל – תופים; נדב ברק – בס; עמית שגיא – גיטרה; גדי אלטמן - גיטרה; אסף אבידר – קלידים; ענגי ציזלינג – סקסופון; אוריה גזית – חצוצרה.

מחיר כרטיס למופע: 85/109 ש"ח. ניתן לרכוש במועדון הבארבי, מיסטר טיקט 03-5107070 ובנקודות מכירה ברחבי הארץ.

>> מיטל הוכמן שרה עלמה זוהר בדיסק בכורה