אחרי שבשנים האחרונות נתן דגש לקריירת הסולו שלו, עידן רייכל חוזר לפרויקט ובקיץ הקרוב יעלה את המופע הגדול ביותר שלו. האירוע שיעלה ב-1, 2, 4 ו-5 ביוני הקרוב באמפי לייב פארק בראשון לציון, ובנוסף לשירים האהובים וההפקות המוזיקליות החדשות שיבוצעו על הבמה המרכזית, יכלול גם שלושה מתחים נוספים.

יוקם מתחם של השף יובל בן נריה, שנחשב לאחת ההבטחות הגדולות של הקולינריה הישראלית. את התפריט הייחודי, בן נריה יבנה יחד עם רייכל. הקהל יוזמן להתרשם גם מתערוכת צילומים של הצלם המוערך זיו קורן, שלצד צילומים דוקומנטריים מהארץ ומהעולם, יציג לראשונה תיעוד של הפרויקט. במקביל לכל אלה, הקהל ייחשף למוזיקאים מקוריים מעולמות חדשים. רייכל, שלאורך השנים ליהק למעלה מ-150 מוזיקאים מהארץ ומהעולם, רוצה לשתף את הקהל בסגנונות נוספים של אמנים אותם בחר באופן אישי.

עבור ההפקה המיוחדת עוצבה במה ייחודית שתאפשר זוויות צפייה נוחות ומותאמות לקהל הרחב כמו בכל הופעותיו. בין חברי הפרויקט המשתתפים: יהלום דוד, מאיה אברהם, ירדן ג'רפי, אילן דמתי, מרק קקון, עידן שניאור, אייל סלע, איתי ניצן, מעיין דוארי, ליאור עוזרי, אוריאל וינברגר, ינון פרץ ומעין מילוא.

מזאפה, מפיקת הפסטיבל, נמסר: "כששמענו לראשונה על הרעיון מרייכל, לא היינו צריכים יותר ממשפט פתיחה בכדי להבין שמדובר במשהו נפלא. האתגר הוא ליישר קו עם רף מופעי הפרויקט ולהעניק לקהל חוויה מושקעת מכל הבחינות. עבור כך בנינו  את הצוות הטוב ביותר, שיידע להתייחס לפרטים הקטנים כגדולים ויאפשר לקהל ליהנות מאירוע חדש, מרגש ומסקרן, שיעניק חוויה היקפית של תרבות מובחרת בניצוחו האמנותי של רייכל".  

מכירת הכרטיסים תחל ביום רביעי (29.11) בשעה 10:00. מחירי הכרטיסים ינועו בין 169 ש"ח ל-319 ש"ח, בעוד חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל-על יוכלו ליהנות מהנחה של 100 ש"ח בתמורה ל-50 נקודות. את הכרטיסים יהיה ניתן להזמין דרך האתר או בטלפון של זאפה 9080*.