אין תמונה
המעריצות נכנסות לכוננות. סימפל פלאן

להקת הפופ-רוק הקנדית "סימפל פלאן" ("Simple Plan") חוזרת לישראל בפעם השלישית אחרי שנתיים, ותופיע בהיכל נוקיה בתל אביב ב-5 במאי כמופע המרכזי בפסטיבל רוק חדש שמפיקה חברת "Plug Productions".

מחירי הכרטיסים למופע עומדים על 205 ₪ (כרטיסי ישיבה במחיר מיוחד לחברי פלאג בפייסבוק), כרטיסי ישיבה: 225 ש"ח, כרטיסי GOLDEN ZONE בעמידה: 255 ₪, כרטיסי ישיבה ביציעים: 155 ש"ח.

"סימפל פלאן" תגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות עולמי חדש, אותו התחילה במזרח הרחוק, בהונג קונג, הפיליפינים וטאייוואן, אחרי שכבר הופיעה בארץ ב-2008 ו-2009. בהמשך תודיע ההפקה על אמנים נוספים ומפתיעים שיצטרפו לאירוע בהיכל נוקיה, שצפוי להיות אחד האירועים המוזיקליים המרשימים שיפתחו את הקיץ.

אחת הלהקות החזקות בשוק המוזיקה לצעירים בעולם

חברי "סימפל פלאן" הם הסולן פייר בווייר, ג'ף סטינקו וסבסטיאן לפברה בגיטרות, דיוויד דסרוסיירס בבס וצ'ק קומיאו בתופים. הם נחשבים לאחת הלהקות החזקות בשוק המוזיקה לצעירים בעולם, ונערצים גם בארץ.

בין להיטיהם הגדולים "Your Love is a Lie" ו"Jet Lag" עם נטאשה בדינגפילד מהאלבום הרביעי "Get Your Heart On!" שנמכר עד כה בלמעלה מ-7 מיליון עותקים.

דולר מכל כרטיס יופנה לצדקה

בחמש השנים האחרונות הם נבחרו ללהקה האהובה ביותר בקנדה בטקס פרסי " Much Music Video Awards", במקביל זכו בפרס ה "Teen Choice" היוקרתי ופרס ה "Juno Fan Choice" לשנת 2006.

במקביל לקריירה המצליחה שלהם הלהקה מרבה בפעילות חברתית והקימה את קרן מיוחדת מגייסת מימון למגוון רחב של פעילויות צדקה. למשל, כל הכנסות הסינגל שלהם "Save You" בשנת 2009 הופנו לקרנות סיוע לחולי סרטן. גם בישראל ממשיכה הלהקה בפעילות זו, ודולר אחד מכל כרטיס שיירכש להופעה בישראל יופנה לקרן המיוחדת.

ובינתיים המעריצות של הלהקה כבר נכנסת לכוננות. בר מאירי-פז, בת 14 מרמת השרון, אמרה היום ל-mako: "יו, אני לא מאמינה, זו התרגשות מטורפת. אני חייבת להיות שם עם כל החברות שלי בשורה הראשונה. אני הולכת לעשות שם דברים קיצוניים לסולן, זה בטוח".

>> לנה דל ריי הפכה לבדיחה באמריקה בהופעה ב-SNL