אין תמונה
להתאבד בגללו? ג'סטין ביבר

המעריצות הישראליות של ג'סטין ביבר ממשיכות לנהל מאבק נואש על חזרתו של הכוכב לישראל, ובשבת האחרונה הן חצו גבול נוסף. מעריצות של ביבר, שמכנות את עצמן "בליבריות" השאירו הודעות ואיומי התאבדות בדף הפייסבוק של המפיק גד אורון, שהביא את ג'סטין ביבר להופעה בפארק הירקון באפריל 2011.

אורון ההמום מיהר למחוק את ההודעות מדף הפייסבוק שלו ופנה למשטרה. הוא הפעיל מפיקה ממשרדו שהגיעה ליחידת המחשבים. אנשי היחידה נכנסו לפייסבוק, איתרו את הורי המעריצות ונוהלה עמם שיחה שבה ביקשו מהם לשים לב למעשי בנותיהם. המשך הטיפול בעניין נמצא בידי המשטרה.

המפיק גד אורון: "זה אומנם ביבר, אבל זה כבר לא צחוק"

גד אורון אמר הערב ל-mako: "אני נדהם וקורא למעריצי ג'סטין ביבר לחזור לשפיות וקצת פרופורציה. יחד עם זאת, זו גם בעיה של ההורים שיקשיבו לאמירות ולקולות של ילדיהם. זה אומנם ביבר, אבל זה כבר לא צחוק.

כזכור, רק לפני מספר ימים ספגו גד אורון ואנשיו ממעריצות אדוקות של ג'סטין ביבר סדרות ארוכות של שיחות טלפון מסביב לשעון, כדי שאורון יביא את ביבר להופעה נוספת בארץ. המפיק הבהיר למעריצות דרך הפייסבוק: "אף אחת מכן לא תקבל סקופ בלעדי בטלפון", והוסיף שלדעתו ג'סטין ביבר לא יגיע לישראל במהלך השנה הקרובה כיוון שהמחיר שהוא דורש להופעה אחת יקר מדי.

>> ריהאנה וכריס בראון בדואט חדש; פיטבול באלבום חדש - האזינו