20 אלף שקל למספר של אנה זק

נראה כי הטירוף סביב "מי זאת", השיר החדש של אנה זק שכולל את מספר הטלפון האמיתי שלה, מסרב להיגמר. אחרי שסיפרנו לכם לראשונה ב-mako מוזיקה כי חברות הסלולר מנהלות משא ומתן עם הזמר ואנשיה על רכישת הזכויות לשימוש בשיר ואף ליהוקה של זק עצמה לקמפיין ב-700 אלף שקל, עכשיו מתברר שגם המספר עצמו עומד למכירה.

אנשיה של הזמרת מקבלים פניות מגורמים שונים שרוצים לרכוש את המספר מאחר והוא הפך לסוג של סלב בפני עצמו. לפי אנשי תעשיית המוזיקה עלות רכישת המספר עומדת על כ-20 אלף שקל. זק בראיונות לרגל יציאת השיר סיפרה שהיא כבר עובדת על להחליף מספר, ככה שמדובר ברווח נקי אליה ואל אנשיה.

עומרי יערי מסוכנות ITM אישר את הפרטים ומסר בתגובה: "אכן הגיעו מספר פניות ואנחנו בוחנים את הדברים".

הזמרת הגדולה של פאר טסי 

בלי שום הכנה או טיזר, פאר טסי משחרר היום את "זמרת גדולה". השיר יוצא רגע לפני שטסי עולה לבמה ביום חמישי הקרוב ב"רידינג 3", ושבועות ספורים לפני מופע הענק שלו באמפי שוני. "זמרת גדולה" לקוח מתוך האלבום הבא עליו, והוא עבד עליו עם איתן דרמון שאחראי ללהיטים כמו "חורף בחלון" של טסי עצמו, "שתישרף האהבה" של איתי לוי ו"גומות" של בניה ברבי ושירים נוספים.

הקופי פייסט של עדן חסון מעומר אדם

פרסום ראשון | עדן חסון ממשיך לעבוד קשה על המופע בפארק הירקון. בנוסף לשיתוף הפעולה עם המשביר לצרכן לטובת מכירת כרטיסים, עיקר העבודה של חסון ואנשיו בימים אלה עוסקת בזמרים האורחים שיקחו חלק בהופעה.

אחרי שחשפנו את ביטול שיתוף הפעולה שלו עם נועה קירל בעקבות הפרסום ב-mako מוזיקה - מסיבות לא נעימות שנכון לעכשיו, עדיין לא ניתן לפרסם, ואחרי שחשפנו גם את האירוח של אנה זק, עכשיו אפשר לחשוף שחקנית חיזוק נוספת למופע: אלה לי.

חסון הולך בדרכו של עומר אדם שאירח את זק ואלה לי במופעים שלו במנורה. חסון ואלה לי יבצעו דואט מיוחד ביום הולדתה של הזמרת הצעירה. למי שכבר הלך לאיבוד, אלו האירוחים נכון לעכשיו: אנה זק, אודיה וכאמור, עכשיו גם אלה לי. 

אלה לי ועדן חסון (צילום: עדן חסון: רן יחזקאל. אלה לי: שי פרנקו)
אלה לי, שחקנית החיזוק של עדן חסון | צילום: עדן חסון: רן יחזקאל. אלה לי: שי פרנקו

האקדמיה ללשון העברית מרימה לנועה קירל 

"שלושה בנות" שיר הגאווה של נועה קירל ותותית (גיתית פישר) יצא הבוקר, וקירל שכבר יודעת איך ליצור עניין ובאזז בתעשייה עשתה את זה גם הפעם. הטעות בשם השיר, אותו כתבה יחד עם רון ביטון, היא כמובן במקור ולא עברו שעתיים והזמרת קיבלה את תשומת הלב שחיפשה: האקדמיה לעברית הקדימה תרופה למכה, ועוד לפני שתייגו אותה ולפני שזמרים מבוגרים יוצאים נגד הרס המוזיקה הישראלית, העלתה פוסט שבו היא מתקנת את הזמרת בעצמה. כנראה פיתחו חוש הומור אנשי האקדמיה.

ניצחון באפס מאמץ

השיר "אפס מאמץ" של סטטיק ובן אל עם נטע ברזילי לא יורד מהכותרות גם שנה אחרי שיצא. אחרי שסיפרנו לכם לראשונה ב-mako מוזיקה שסטטיק ויוצרי השיר עשו אקזיט של כ-500 אלף שקלים, כשמכרו את זכויות השימוש בשיר לקופת החולים כללית, עכשיו מתברר כי היה ניסיון נוסף להשתמש בלהיט - רק ללא אישורם.

מתחת לרדאר התקשורתי התנהל הליך משפטי בין אנשיהם של סטטיק ובן אל, נטע ברזילי ויסמין מועלם לחברת "חשבונית ירוקה" שעשתה שימוש בחלק ממילות השיר במסגרת השיווק של החברה. הדברים הגיעו ליוצרי השיר, שדרשו מהחברה לחדול משימוש במילות השיר שימוש מסחרי ובמידה ולא יתבעו אותם על כך.

אחרי דין ודברים בין הצדדים, הם הגיעו להסכם פשרה: החברה שילמה ליוצרים 30 אלף שקלים, כך מספרים גורמים המעורים בפרטים בפנים mako מוזיקה. עוד הוסיפו כי לא היה עניין לעשות כסף ולהיכנס להליך משפטי רציני ולכן החליטו להתפשר עם החברה בתנאי שתחדול לעשות שימוש בשיר וכך היה.

החדש של עילאי אלמקייס

עילאי אלמקייס, הזמר הצעיר שהשתתף באקס פקטור וחתם בסוכנות גאגא בוקינג של אורון חלפון ויואב גרוס (המייצגים בין היתר את סטטיק ובן אל, מרגי, אגם בוחבוט, סטפן ועוד) ממשיך לעבוד על הקריירה שלו. חודש אחרי שהוציא את "פרק אחרון", שקראתם עליו כאן לראשונה, אלמקייס משחרר סינגל שני "תמיד זה סרט" שכתב והלחין לידור עייש.

כשסירי מגיעה לכוכב הבא

הזמר ושופט "הכוכב הבא" איתי לוי, זכה להפתעה בצילומי התוכנית. במהלך יום הצילומים שנערך אמש (שלישי) אנשי ההפקה הפתיעו את לוי עם שירו החדש "בארכה", שהוציא עם הדיג'יי והמפיק עידו שוהם. אסי ורותם, השופטים וגם הקהל, כמובן, לא היו יכולים להישאר אדישים.

כזכור, בתחילת השבוע לוי הוציא את "בארכה" שכולל שיתוף פעולה עם האישה מאחורי העוזרת הקולית של אפל, גלית גורא-עיני, ותוך פחות מ-24 שעות עדן בן זקן הוציאה גם היא שיר בסגנון שנקרא "סירי". במקרה של בן זקן, אנשיה לא דאגו לאישורים (אבל כן טענו שקיבלו יעוץ משפטי).

@gilmishali7 הפתעה ב #הכוכבהבא : במהלך הצילומים השמיעו את "בארכה" השיר החדש של #איתילוי עם סירי שעורר סערה #אסיעזר #רותםסלע #foru #fyp #viral #פוריו ♬ צליל מקורי - Gil Mishali