זוכרים שלפני כשנה וחצי דיווחנו לכם על הסערה בעקבות הופעתיה של נועה קירל, אז רק בת 14, במועדוני לילה? אז כמו שאומרים "טחנות הצדק טוחנות לאט". כעת מוגש כתב אישום נגד שיר פינטו, איש יחסי הציבור של נועה, בגין הפרה של חוק עבודת הנוער. החוק אוסר להעסיק נוער שמתחת לגיל 16 בין השעות 20:00 בערב ל-08:00 בבוקר למחרת, לכן פינטו מואשם בכך שביצע פעולות תיווך להופעות במועדוני לילה בשעה מאוחרת, שלא לגיל המותר בחוק.

בדצמבר 2015 התפרסם שנועה מתכננת להופיע במסיבת גייז בשעות מאוחרות. תלונות רבות הגיעו למשכן הכנסת ולד"ר עליזה לביא, חברת כנסת מטעם "יש עתיד". לביא הגישה בקשה דחופה לדיון בוועדה לזכויות הילד. בהמשך ניסתה להגיע עם הפנייה לשר הכלכלה, שבזמנו היה ראש הממשלה, בנימין נתניהו. .

נועה קירל
נועה קירל | צילום: דניאל אלסטר, יחסי ציבור

כעת מוגש כתב האישום נגד מנהל יחסי הציבור של הזמרת, שיר פינטו, על תיווך שתי הופעות במועדונים, בבאר שבע ובתל אביב, בשעה מאוחרת מהמותר לצעירים מתחת לגיל 16. כתב האישום הוגש על ידי עו"ד אפרת קלט ובו טענות שלא הוגשו מעולם בקשת היתרים למשרד העבודה מטעמה של הצעירה, ולכן לא קיבלה אישור לעבוד.

תגובתו של עורך דינו של שיר פינטו, דני כץ: "הוגש כתב אישום היום. מדובר בעבירה טכנית בלבד וטוב היה אם לא היה מוגש כתב אישום. היה ניתן להסדיר את זה בדרכים אחרות. זו עבירה של קנס מנהלי"‎.
 
בתאריך 21.2 שיר פינטו הביא לידיעתנו כי כתב האישום נגדו בוטל ע"י בית הדין לעבודה.