הפרסום אמש ב-mako מוזיקה על כך שאייל גולן צפוי לשוב לבימות חנוכה במופע לכל המשפחה, עורר תגובות רבות מצד ארגוני נשים שטענו כי הופעתו מול ילדים ובני נוער לא ראויה בעקבות פרשת "משחקי חברה".

חגי אוזן, מנהל בכיר ב"ליאם הפקות" משיב כעת אש ובשיחה עם mako אומר כי הוא אינו מתרגש וכי מדובר במספר מצומצם של נשים. "נמאס לי כבר לשתוק מול חבורת השקרניות האלה והגיע הזמן להטיח את האמת בפנים שלהן מעל כל במה אפשרית", אומר אוזן ל-mako מוזיקה, "גם אם זה טוקבק וגם אם זה גרפיטי על הקירות: הסיפור הזה מת והן מנסות להחיות אותו, הציבור מספיק חכם והוא החליט שהוא אוהב את אייל גולן".

כבר אמש, אוזן הגיב בפייסבוק לפרסומים וטען שמדובר ב"שבע פמיניסטיות עם זקן משתוללות אחרי שאף אחד לא ירק לכיוון שלהן. רעש של עשרים אגורות בקופת צדקה של נרקומניות".

כזכור, אוזן, מי שהיה מנהלה של נסרין קדרי בתקופתה בחברה של גולן ועזב אותה ואת החברה בטריקת דלת שאחריה הגיעה תביעת ענק של כרבע מיליון שקלים - חזר לעבוד בחברה. גורמים המקורבים לגולן סיפור בזמנו השניים הגיעו להבנות, שמו את הסכסוך מאחוריהם ושומרים לעצמם את הדרך בה נעשתה הסולחה. עוד סיפרו אותם גורמים כי אוזן צפוי להצטרף לניהולו של הזמר לואי עלי.

"פופ אפ מיוזיק" הושק ב-2019 מתוך רצון לנגוס בנתח של הפסטיגל הוותיק. במופע אז לקחו חלק עומר אדם, נטע ברזילי, משה פרץ, רותם כהן, ואלי ומריאנו. המופע אף הוליד שיתוף פעולה ראשון בין אדם לברזילי כשהשניים הקליטו את "BEG". בניגוד לפסטיגל שערך בשנה שעברה מופע זום מוצלח, בהפקת "פופ אפ מיוזיק" החליטו שלא להרים מופע בעקבות מגפת הקורונה.

אם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, עבור גולן יהיה מדובר בקאמבק לבמות המופעים לכל המשפחה. בעבר לקח חלק פעמיים בפסטיגל - בשנת 2000 (אז אף הגיע למקום השני עם השיר "בובים בובות") ובשנת 2009. מאז התפוצצות פרשת "משחקי חברה" בשנת 2013 נמנעו בהפקת הפסטיגל ללהק את גולן ובשנת 2017 החליט להפיק מופע בעצמו יחד עם עדן בן זקן ואדם בוחבוט.