איפה הילד פרומו (צילום: עידו איז'ק)
איפה הילד 2012 | צילום: עידו איז'ק

להקת איפה הילד תחגוג 20 שנה לאלבומה הראשון "זמן סוכר" (שיצא במרץ 1993) בהופעה חגיגית  שתתקיים באמפי שוני, בנימינה, ב-7 ביולי. איפה הילד יארחו על הבמה את חברי "מוניקה סקס", שחיממו אותם בשנות ה-90' ואת חברי "מופע הארנבות של ד"ר קספר", שנחשבו למתחריהם הגדולים באותה תקופה.

האלבום "זמן סוכר", אלבום הבכורה של "איפה הילד", נחשב לאחד האלבומים החשובים בתולדות הרוק הישראלי. סיפור הקלטתו סופר לאחרונה בסדרה התיעודית "האלבומים". האלבום כלל להיטים גדולים ושירים חשובים כמו "אחד אלוהים", "מה שעובר עלי", "העצב שלה", "נפלת חזק", "השמיים הגבול", "אמריקה קרובה", "מסיבת התה של עליזה" ו"כנפיים (אינך שומע)", בהפקתו המוזיקלית של יובל שפריר.

אחת הלהקות החשובות ב"דור הרוקסן"

אין תמונה
עטיפת האלבום "זמן סוכר"

"איפה הילד" שפעלה החל מסוף שנות ה-80' בתל אביב, הייתה מהלהקות הבולטות של התקופה, המכונה עד היום "תור הזהב" של הרוק הישראלי הצעיר. הלהקה הופיעה במועדונים ברחבי הארץ, וזוהתה בעיקר עם מועדון ה"רוקסן" שבתל אביב. היא הוחתמה בשנת 92' בחברת התקליטים "הד ארצי" על ידי חיים שמש. ביולי-אוגוסט 1992 נכנסו חברי הלהקה לאולפן ההקלטות, להקליט את אלבום הבכורה "זמן סוכר".

מאז הוציאו "איפה הילד" ארבעה אלבומים נוספים, שהאחרון שבהם "בני המאה ה-20" זכה לביקורות טובות ונעטף לפניו ואחריו בסיבוב הופעות מוצלח.

להופעה בשוני- מחיר כרטיס: 149 ש"ח. מרכז הזמנות זאפה *9080.