ההדחה של יובל לוי מבית "האח הגדול" אמש (ראשון) הזכירה לנו שמעבר להיות שחקנית ("חזרות"), לוי בת ה-32 היא גם מוזיקאית - וזמן קצר לפני שנכנסה לבית האח, באפריל האחרון, היא שיחררה סינגל בכורה בשם Dinosaur Back, שלווה בקליפ לא שגרתי. בקליפ לשיר ניתן לראות את יובל ושחקנים נוספים משחקים עם גבולות המגדר, וגם השיר עצמו משווה, בשלל מטאפורות צבעוניות, בין איברי גוף לבין חיות. בין היתר: "הכ** שלי הוא שריון של צב", "הז** שלך הוא זנב של חתול", והפזמון: "הרגל שלי היא גב של דינוזאור".

בקליפ מצטלמת לוי בעירום חלקי ומצונזר, כשבשיאו מופיע מעין שחזור של "הסעודה האחרונה" של ישו ושליחיו - בעירום. לוי מופיעה כישו בדראג גברי. בראיון ל-mako גאווה סיפרה: "סצנות העירום בקליפ לא משדרות מיניות והוא מוצג בקליפ בצורה טבעית ונינוחה. עירום תמיד מקושר עם מיניות כי אנחנו חיים בעולם די שמרן. באירופה זה קצת אחרת, אבל בישראל ובטח במזרח התיכון המצב שונה לגמרי. אנחנו אוהבים לחשוב שאנחנו מתקדמים ומודרניים, אבל זה לא כך. אני רואה ערך גדול בהנצחה של שחרור מיני בחברה שלנו".

רשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם לא כל כך הסכימו עם החזון של לוי, והקליפ הוסר משם. ביוטיוב הוא הוגבל לצפייה מגיל 18 ומעלה. כך או כך, עכשיו כשהיא יצאה מבית האח הגדול, אפשר להניח שהיא תנצל את הפרסום לו זכתה כדי להתניע מחדש את הקריירה המוזיקלית שלה.