אין תמונה
"שוב מאושר". הראל סקעת

הראל סקעת, מהאמנים המצליחים בעשור האחרון בישראל, מוציא את אלבומו החדש "שוב מאושר", בעל השם המאוד סמלי - אחרי התלאות שעברו עליו בשנים האחרונות מרגיש סקעת שוב בתקופת פריחה בקריירה.

"האלבום מספר על אחת התקופות במשמעותיות בחיי", אומר הראל סקעת. "תקופה שתמיד חיכיתי שתגיע, ואפילו כתבתי לקראתה באלבומים הקודמים.אני מקשיב לשירים ומבין שזו היתה תקופה יפה, משמעותית וטובה לי. הדרך שלי לא תמיד היתה קלה, אבל תמיד אמיתית וישירה, תודה לכל מי שליווה אותי".

את העיבודים וההפקה מוזיקלית של האלבום החדש עשה רן שם-טוב מלהקת "איזבו". האלבום כולל שבעה שירים, ביניהם שלושה שירים שמושמעים כאן לראשונה: "גיבור" - דואט עם יהודה פוליקר, "משהו טוב" ו"כדורי המואר". הם מצטרפים לארבעת השירים שכבר יצאו מהאלבום כסינגלים: שיר הנושא "שוב מאושר" הסינגל והקליפ "כמה עוד דרכים", "תהיה לי אהבה" ו-"המאה ה-21" (הקליפ).

הראל סקעת בדואט עם יהודה פוליקר - "גיבור"

מהאלבום כולו בולט הדואט "גיבור", אותו הקליט הראל סקעת עם יהודה פוליקר - שיר שמתייחס ליכול של אדם להתעלות על עצמו ולעשות צעד אמיץ בחייו. משמעות השיר מתקשרת לצעדים האמיצים שעשו בחיים סקעת ופוליקר בשנתיים האחרונות, כאשר חשפו לעיני כל את חייהם האישיים ונטיותיהם. את מילות השיר כתב יואב גינאי ויהודה פוליקר עצמו הלחין.

"גיבור"

"זה הזמן לגעת בלי פחד בחיים / להביט קדימה לאופק הבהיר / לטפס גבוה, לרדת בסולם / להרגיש, לשמוע, לנשום את העולם

לא אל תפחד גם אם יהיה קשה / החלומות עומדים להתגשם / תקשיב בשקט לפעימות הלב / ואל תשכח שגם אתה חולף

יהודה פוליקר פרומו (צילום: אריאל ואן סטרטן)
"גיבור". יהודה פוליקר | צילום: אריאל ואן סטרטן

פזמון: "גיבור, שמור על עצמך תשמור, תמריא גבוה אל האור, לא יוכלו אותך לשבור / גיבור, שמור על עצמך תשמור, עוף חופשי כמו ציפור, בין האש ובין הכפור

צא עכשיו לדרך קבל את הברכה / ארץ חדשה תתגלה בעצמך / תפקח את העיניים ותישאר תמים / תן לאהבה לעשות בך קסמים / את ה הרי יודע יהיו גם מכשולים / ומדי פעם תשבור את הכללים / ואם פתאום תטעה בלי כוונה / קח את הלקח ממש כמו מתנה

פזמון: "גיבור, שמור על עצמך תשמור, תמריא גבוה אל האור, לא יוכלו אותך לשבור / גיבור, שמור על עצמך תשמור, עוף חופשי כמו ציפור, בין האש ובין הכפור".

השירים הנוספים באלבום

"משהו טוב" - שיר חדש

מילים: נעם חורב, לחן: יהל דורון

"כדורי המואר" - שיר חדש

מילים: יעל כהן-לב, לחן: רן שם-טוב

"שוב מאושר"

מילים: נעם חורב, לחן: יהל דורון וגיא מנטש

"תהיה לי אהבה"

מילים: נעם חורב והראל סקעת, לחן: יהל דורון וגיא מנטש

"המאה ה-21"

מילים: דורון מדלי, לחן: לורן בנג'מין

"כמה עוד דרכים"


מילים: נעם חורב, לחן: לורן בנג'מין

הראל סקעת ישיק את האלבום החדש "שוב מאושר" במופע בכורה חגיגי שיעלה בתיאטרון הלאומי "הבימה" ב-30 במרץ 2012 יום שישי בשעה 22:00.

במקביל נמצא סקעת בשלהי החזרות לקראת השתתפותו בתפקיד ראשי במחזמר "כמעט נורמלי", זוכה פרס ה"טוני", שיעלה ב"הבימה" בחודש מרץ הקרוב.

>> מי תשלוט השנה בעולם הפופ - מדונה, ליידי גאגא או ריהאנה?