מיי פיינגולד באוויטה (צילום: בן סיילס)
מיי פיינגולד שרה "Same Heart" על הבמה ב"אוויטה" | צילום: בן סיילס

מיי פיינגולד, הנציגה הישראלית לתחרות האירוויזיון הקרובה, שתיערך בחודש הבא בקופנהגן, דנמרק, התארחה אמש (ראשון) בליין האירוויזיון הותיק של פיני זילבר ולהקת "היורופאלש" במועדון ה"אוויטה" בתל אביב, שהיה מלא במעריצי אירוויזיון.

פיינגולד הגיעה למועדון והתקבלה בתשואות חמות, כשהיא מלווה ברמי תלמיד, יוצר השיר "Same Heart", אותו תשיר הזמרת בתחרות. למקום הגיעו גם בעלה של מיי פיינגולד, הבמאי וצלם האופנה ליאור נורדמן, שמנהל עבור את פרויקט האירוויזיון, ואיתם היו גם אמה של פיינגולד, אחותה, ומנהל יחסי הציבור שלה עופר מנחם.

השיר "Same Heart" הוצג לראשונה בהופעה חיה. פיינגולד שרה אותו לבד וניסתה לדייק, למרות תנאי הסאונד הלא פשוטים שהיו במקום. "לשיר עם פלייבק זה לחלשים", הסבירה פיינגולד את הבחירה שלה לשיר בחי במקום שלא נועד לכך.

בתום ביצוע השיר פיינגולד שרה אותו שוב, הפעם בליווי של רקדני להקת ה"יורופאלש" שנעו לצידה על הבמה בכוריאוגרפיה שהם עצמם פיתחו בהתאם לקליפ של השיר. פיינגולד לא פספסה את ההזדמנות לשיר את "Same Heart" בפעם השלישית ברציפות, כשהפעם היא בעצמה מצלמת "סלפי" שלה כשהנוכחים האחרים במועדון נמצאים ברקע.

אחרי שסיימה את חלקה, וללא גינוני כוכבות, נשארה פיינגולד ליהנות במועדון מהופעה של "היורופאלש" והסכימה להצטלם עם כל מי שביקש. היא אף הסכימה לרמוז לגבי עיצוב הבגד אותו תלבש בהופעה באירוויזיון, שיהיה לקו הבגד שלבשה בקליפ "Same Heart" - מדובר על עיצוב בסגנון של לוחמת סמוראית, כולל חרב, בהשפעת סרטי "קיל ביל".

את הלילה ב"אוויטה" סיכמה מיי פיינגולד בעמוד הפייסבוק שלה: "אהובים, היה לי מדהים באויטה!! את כמות האהבה שקיבלתי הערב יקח לי כל הלילה לעכל.. יש לי אור גדול בחיים :-)) לילה טוב..".

מיי פיינגולד תתמודד בחצי הגמר השני של האירוויזיון, יום חמישי, 8 במאי, ב-22:00, שיר מספר 2. הגמר הגדול יתקיים יומיים לאחר מכן, מוצאי שבת, 10 במאי, באותה שעה.

מיי פיינגולד באוויטה (צילום: בן סיילס)
ביצוע סלפי לשיר | צילום: בן סיילס

מיי פיינגולד באוויטה (צילום: בן סיילס)
עם המעריצים | צילום: בן סיילס
מיי פיינגולד באוויטה (צילום: בן סיילס)
"כיף לי פה" | צילום: בן סיילס
מיי פיינגולד באוויטה (צילום: בן סיילס)
תתלבש כלוחמת סמוראית? | צילום: בן סיילס
מיי פיינגולד באוויטה (צילום: בן סיילס)
בדרך לגמר האירוויזיון? | צילום: בן סיילס