רק בשבוע שעבר סיפרנו לכם כאן לראשונה על הקליפ לשיר החדש של סטפן ולואי עלי, "גאנגסטר", והבוקר מתברר שעוד לפני שהקליפ שוחרר לאוויר העולם הוחלט לגנוז אותו, כך נודע ל-mako מוזיקה. 

גורמים בתעשיית המוזיקה מספרים כי הסיבה לגניזה של הקליפ היא "מסרים אלימים" שמופיעים במהלכו, והקליפ, שכשמו כן הוא - מכיל צילומים של נשקים ורכבי יוקרה, ארוז באווירה "אלימה ועבריינית", וכאמור גרם לאנשיהם של השניים להביא לגניזתו.

עוד מספרים אותם גורמים כי הקליפ ממש מזכיר "תשדיר של חיזבאללה", וזה הדבר האחרון שהשניים מעוניינים בו כרגע. ממידע שהגיע לידי mako, מפיקי הקליפ מנסים בימים אלה למצוא פתרון יצירתי אחר כדי להצילו, אך נכון לרגע זה, כמו שהוא מצולם כרגע - הקליפ לא ישוחרר, ובהפקה שוקלים לצלם קליפ חדש כשיימצא הקונספט הנכון, ובמידה לא יימצא כזה - השיר יעלה כשהוא מלווה בקליפ מילים.

יש לציין כי קליפים מהסוג הזה מוגדרים כ"דבר החם" של הרגע, לפחות מעבר לים, אך בישראל, כמו בישראל, יציאתו של קליפ בסגנון צפויה להוביל לגל קשה של ביקורת, עניין ממנו מנסים להימנע שני הצדדים. כזכור, וכמו שסיפרנו לכם במדור "עיניים אליי", השיר החדש משלב ארבע שפות שונות (עברית, ערבית, אנגלית וצרפתית), והשניים עובדים עליו כבר תקופה ארוכה.

זאביק דרור, איש יחסי הציבור של סטפן, מסר בתגובה: "סטפן ולואי מצפים להשיק את הסינגל החדש והמשותף שעליו עבדו זמן רב. השניים לא מוכנים להתפשר על טיב הקליפ ועל המסרים החשובים של אהבת חינם ואהבה למוזיקה ולכן יצלמו בשבוע הבא את הקליפ החדש. יש למה לחכות".